Роботодавці через суд заборонили страйк німецьких авіадиспетчерів

Німецьким авіадиспетчерам суд заборонив страйкувати.

Суд Франкфурта задовольнив клопотання німецької служби управління повітряним рухом (FDS) і наклав заборону на запланований на 4 серпня загальний страйк авіадиспетчерів. Про це повідомляє інтернет-версія журналу Spiegel.

Профспілка авіадиспетчерів (GDP) планувала провести страйк з 6:00 до 12:00 за місцевим часом (з 7:00 до 13:00 за Києвом). У випадку, якби він відбувся, могло бути порушення розкладу близько 2500 рейсів.

Причиною для оголошення страйку є невдоволення авіадиспетчерів поганими умовами праці, а також недостатня індексація заробітної плати. Профспілка авіадиспетчерів вимагає підвищення зарплат на 6,5 відсотків протягом року, в той час як керівництво в особі FDS пропонує сумарне збільшення лише на 5,2 відсотка протягом двох років.

Профспілка вже заявив про те, що процес буде негайно оскаржено у вищій інстанції. У разі успішного для них розгляду апеляції диспетчери сподіваються встигнути провести страйк в намічений термін.

Всього на території Німеччини працює 5500 диспетчерів. З них, як повідомляє Agence France-Presse, близько трьох тисяч входять у профспілку, 90 відсотків членів якої підтримують ідею загального страйку.

Читайте також:

Футболісти чемпіонату Італії готуються до чергового страйку

Журналісти Бі-бі-сі страйкуватимуть цілу добу проти примусового звільнення

Масова акція протесту в Греції: таксисти заблокували аеропорти і шосе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: