Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роcійські військові під час навчань розігрують перекриття Балтійського моря – Міноборони Латвії

Навчання завершуються 9 серпня.

Під час військових навчань "Океанський щит" Військово-морські сили Росії розігрують перекриття Балтійського моря.

Про це повідомили в Міністерстві оборони Латвії й уточнили, що "відповідно до спостережуваних дій, ВМС Росії, ймовірно, здійснюватимуть навчання на морських смугах, щоб утруднювати доступ до додаткових сил НАТО в Балтії".

У Балтійському морі російські військові навчання тривають від 1 до 9 серпня. Паралельні російські навчання також відбуваються у Норвезькому та Північному морях.

Міністерство оборони Латвії "звертає увагу на посилення активності російських повітряних та морських суден, пов’язаних з цими навчаннями, про що цього тижня Національні Збройні Сили повідомили у профілі Twitter. Нині Національні Збройні Сили відстежують ситуацію щодня".

У російських навчаннях беруть участь понад 10,6 тисячі солдатів, 49 військових кораблів та 20 кораблів, а також понад 50 різних військових літаків. Військово-морський флот Росії також брав участь у навчанні кораблів, які беруть участь у параді ВМС у Санкт-Петербурзі наприкінці липня.

ВідеоНорвезькі науковці зафіксували перевищення норми радіації у районі затонулої субмарини з СРСР

Науковці взяли проби води поряд з вентиляційною трубою реакторного відсіку субмарини. Ці показники набагато вищі за російські дослідження. Поки загрози для людей ця радіація не становить. Атомна субмарина "Комсомолець" затонула 30 років тому у Норвезькому морі.  

Норвезькі науковці зафіксували перевищення норми радіації у районі затонулої субмарини з СРСР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції