Родич поваленого президента Тунісу помер від ножових поранень

Наразі обставини, за яких племінник другої дружини колишнього президента отримав смертельне поранення, залишаються нез'ясованими.

 Племінник другої дружини колишнього президента Тунісу Зін ель-Абідін Бена Алі помер у лікарні від ножового поранення. Як повідомляється, родич поваленого президента Імеді Трабельсі помер у п'ятницю, 14 січня.

Наразі обставини, за яких Трабельсі отримав смертельне поранення, залишаються нез'ясованими. Не виключено, що до вбивства був причетний один з колишніх колег чоловіка.

Трабельсі нажив статок на операціях з нерухомістю, також він співпрацював з французькою фірмою Conforama, яка торгує меблями. У травні 2010 року Трабельсі фактично проголосив себе мером міста Ла-Гулетт на півночі Тунісу.

Нагадаємо, Зін ель-Абідін Бен Алі, який займав пост президента Тунісу 23 роки, залишив країну 14 січня. Конституційна рада країни 15 січня повідомив про те, що Бен Алі позбавлений влади. Влада тимчасово перейшла до спікера туніського парламенту.

Колишній лідер Тунісу знаходиться в Саудівській Аравії. Спочатку він планував летіти до Франції, проте ця країна його не прийняла. Влада Франції 15 січня заявили, що родичам Бена Алі не слід шукати притулку на французькій землі.

Між тим, згідно з даними ЗМІ, деякі члени сім'ї Бена Алі все ж перебувають у Франції. Співробітник паризького Діснейленду повідомив агентству 15 січня, що на території парку розваг знаходяться одна з дочок колишнього туніського лідера, а також його онук.

Заворушення в Тунісі почалися в грудні 2010 року. Головною причиною народних виступів стало тривале перебування при владі президента країни, результатом політики якого став комплекс соціальних проблем.

Читайте також:

У революційному Тунісі застрягли півтисячі українців

Охоплений заворушеннями Туніс сформує новий уряд

Анархія в Тунісі: вандали спалили центральний вокзал та в'язницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: