Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родич загиблих у Кемерові закликав бойкотувати державні ЗМІ і створює своє медіа

На його думку, російське телебачення "отуплює".

Житель Кемерова Ігор Востріков, що втратив під час пожежі в ТЦ "Зимова вишня" дружину, трьох дітей і сестру, має намір створити власне медіа.

Про це повідомляє Znak.

Чоловік сказав, що шукає 2-3 фахівців для створення медіа, а також копірайтера, модератора, контент-менеджера, редактора відео.

За його словами, ідея створення власного ЗМІ виникла через те, що російське телебачення "отуплює" і "поглинає життя", а новини на ньому не мають нічого спільного з дійсністю. Він закликав бойкотувати "брехливі" державні телеканали, бо з них лунає перекручена інформація, зомбування та пропаганда. "На телеканалах не хочуть говорити про проблеми в нашій країні… Відбувається відволікання на проблеми інших держав", - додав він.

У своєму ЗМІ Востріков має намір обговорювати проблеми, що турбують росіян - наркоманію, алкоголізм, низький рівень освіти тощо. "Комусь вигідно, щоб суспільство деградувало", - зазначив він. Окрім того, він звернув увагу на проблему кредитів, у які люди влазять "заради нового iPhone". Своїм медіа Востріков хоче виправити ситуацію.

ВідеоІгор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Хоча ще у вівторок Востріков був один з організаторів протесту у Кемерові. Тепер чоловік переконує – обласна адміністрація не винувата. Після зустрічі із губернатором області Востріков раптово заявив, що претензій до нього не має. Путіна чоловік взагалі назвав не президентом, а царем.

Ігор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Раніше Ігор Востріков записав відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна, щоб розповісти про "те, що відбувається в країні". У соцмережі він заявив, що "влада сміється над простими людьми".

Залиште свій коментар

Вибір редакції