Родичі опозиціонерів Білорусі просять Путіна розправитися з Лукашенком

Родичі заарештованих опозиціонерів вважають, що допомога Путіна в їх звільнення підтвердить наявність між Росією і Білоруссю дійсно дружніх відносин.

Родичі заарештованих 19 грудня в Мінську кандидатів у президенти, членів їх штабів, журналістів та правозахисників просять прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна допомогти з їх звільненням з СІЗО.

Про це йдеться в листі до Путіна від ініціативи "Визваленне", яка об'єднала родичів заарештованих опозиціонерів Білорусі.

"Ми закликаємо вас зробити реальні кроки, щоб посприяти звільненню білоруських в'язнів совісті. Сьогодні не тільки ми, їхні змучені родичі, але і весь світ з надією дивиться на вас як на людину, яка може припинити влаштовану Лукашенко розправу над політичними супротивниками і змусити його поважати елементарні права людини", - йдеться в листі.

Родичі заарештованих опозиціонерів вважають, що допомога Путіна в їх звільнення підтвердить наявність між Росією і Білоруссю дійсно дружніх відносин.

"Білоруси з вдячністю сприймуть Вашу допомогу у звільненні політичних лідерів", - зазначили вони.

Також родичі опозиціонерів у своєму листі до Путіна наголосили, що "білоруський диктатор - ізгой у всьому цивілізованому світі". І через божевільні за своєю жорстокістю репресії проти нього ввели санкції Євросоюз і США.

15 березня Путін відвідає Мінськ з робочим візитом, де візьме участь у засіданнях ради Євразійського економічного співтовариства на рівні глав урядів.

Як повідомлялалося, 31 січня президенту Білорусі Олександру Лукашенку і його синам заборонили їздити до Європи. Євросоюз прийняв рішення заборонити вїзд ще 155 чиновникам Білорусі.

У кримінальній справі про масові заворушення в Мінську 19 грудня 1942 обвинувачених. Четверо вже засуджені. 17 лютого суд Мінська засудив 27-річного Парфянкова до 4 років колонії суворого режиму за участь у протестах 19 грудня 2010 року.

Читайте також:

Західні юристи притягнуть "сільського деспота" Лукашенка до суду

ЗМІ: Лукашенко допомагав Каддафі у пролитті лівійської крові

Україна не підтримала критичну заяву Європи про Лукашенка

Лукашенко заявив, що він "плювати хотів" на реакцію ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: