Родичі "приморських партизан" оголосили збір коштів на незалежне розслідування

Родичі "приморських партизан", які напали на міліціонерів і потім загинули внаслідок переслідування міліцією, намагаються зібрати кошти на розслідування їх смерті.

Родичі загиблих при захопленні членів банди, звинувачених у нападі на міліціонерів, звернулися до жителів Примор'я з проханням про фінансову допомогу для організації незалежного розслідування. За словами однієї з родичок, гроші необхідні для того, щоб найняти досвідчених адвокатів, які встановили б справжні причини події.

Олександр Солодких та Андрій Сухорада загинули при штурмі будинку в Уссурійську, в якому засіли підозрювані. За попередньою офіційною версією, вони покінчили життя самогубством. Представник Слідчого управління СКП РФ по Приморському краю заявив, що остаточні причини смерті Солодких і Сухорада будуть встановлені після проведення необхідних експертиз.

Родичі загиблих припускають, що молоді люди були вбиті під час штурму. Крім того вони наполягають на тому, що загиблих на активні дії підштовхнули побиття в міліції. "Важливо встановити, що в міліції їх жорстоко били, вибиваючи з них свідчення про те, чого вони не скоювали", - розповіла одна з родичок. Представник УВС по Приморському краю зі свого боку заявила, що службова перевірка за фактами повідомлень у ЗМІ про побиття підозрюваних в РВВС Кіровського району поки не проводиться.

Більшість учасників передбачуваної банди родом із райцентру Кіровський. За версією правоохоронних органів, вони причетні до серії нападів на міліціонерів, скоєних в кінці травня-початку червня в Приморському краї. У ході масштабної спецоперації, четверо підозрюваних були затримані, а двоє загинули.

За словами начальника УВС по Приморському краю Андрія Ніколаєва, повідомлення про "ментовське беззаконня, що штовхнули хлопчаків на збройну боротьбу", не відповідають дійсності. Слідство вважає, що підозрювані причетні до крадіжок, розбоів і викрадень автомобілів, а також до ще одного нападу на міліціонерів, скоєного у Владивостоці в лютому 2010 року.

За версією слідства, крім загиблих Солодких і Сухорада, у передбачувану банду входили затримані Роман Савченко, Олександр Ковтун, Максим Кирилов та Володимир Ілютіков. Звинувачення їм поки не пред'явлені. Вони знаходяться у владивостоцькому СІЗО, повідомляє РИА Prima Media. Отцю Романа Савченко дозволили поспілкуватися з сином і передати йому продукти та одяг .. За словами Віктора Савченка, його син не підтвердив інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про те, що затриманих б'ють.

Напади на міліціонерів і операція по затриманню підозрюваних викликала великий суспільний резонанс. За відомостями РІА Prima Media, Далекосхідний консалтинговий центр (ДКЦ) провів традиційне щотижневе опитування громадської думки, присвячене важливим для регіону темами. Він був присвячений відношенню населення по так званих "приморських партизанах". Однак центр вирішив відмовитися від публікації даних опитування без пояснення причин. За словами директора ДКЦ, соціологи "мають намір провести додаткові виміри з даної теми".

Крім того, виданню "Російський Newsweek" стало відомо про те, що в минулу суботу, 12 червня, планова нарада в адміністрації президента повинна була бути присвячена подіям в Примор'ї і їх висвітлення в ЗМІ. За словами одного із співробітників управління внутрішньої політики по відношенню до підозрюваних було рекомендовано вживати термін "бандити".

Читайте також:

Останній "приморський партизан" здався міліції

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

У Росії затримали одного з "партизанів-месників", які полюють на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: