Родичі загиблих пасажирів аеробусу А-330 можуть отримати по 1 млн євро

Сам аеробус, який зазнав катастрофи, був застрахований на 94 млн доларів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Виплати по кожному з загиблих пасажирів аеробусу А-330 рейсу Ріо-де-Жанейро - Париж можуть перевищити 1 мільйон євро.

Сам аеробус, який зазнав катастрофи, був застрахований на 94 млн доларів. Як повідомляється, найбільші виплати будуть по страхуванню відповідальності перед третіми особами - родичами пасажирів та екіпажу.

Всього на борту аеробус було 228 чоловік.

Однак, точну дату отримання страхових виплат ніхто назвати не може, виплати можуть розтягнутися на роки. Наприклад, виплати після катастрофи літака Башкирських авіаліній над Боденським озером тривають досі. Хоча сталося це в липні 2002 року.

Нагадаємо, рейс Air France 447 вилетів з міжнародного аеропорту Ріо-де-Жанейро і повинен приземлитися в паризькому аеропорту імені Шарля де Голля.

Зв'язок з літаком був втрачений через чотири години після вильоту, коли борт знаходився над Атлантикою. На борту було 228 людей.

Літак потрапив в зону турбулентності, почав посилати численні сигнали про несправності. Розшифровка сигналів з лайнера показала, що незадовго до катастрофи перестав працювати автопілот. Проте французькі фахівці не можуть дати відповідь на питання, чому це відбулося

У аеропорту до останнього моменту сподівалися, що у літака просто вийшли з ладу засоби зв'язку. Проте після того, як в призначений час літак не приземлився в аеропорту, авіакомпанія офіційно оголосила про пропажу свого лайнера. Уламки літака були виявлені лише через декілька днів. За останніми даними, в океані були знайдені тіла 44 загиблих.

Читайте також:

Кількість знайдених тіл пасажирів рейсу Air France зросла до 44

Аеробус Air France перед катастрофою повільно розпадався в повітрі

Невідомий погрожував компанії Air France вибухом

Жінка отримала листівку від сина, який загинув у катастрофі Air France

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: