Родичі жертв авіакатастрофи рейсу MH17 подали до суду на Росію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сім'ї загиблих впевнені, що Росія збила літак.

Родичі 55 жертв авіакатастрофи малазійського "Боїнга", якого збили над окупованим Донбасом звернулися до Європейського суду з прав людини з позовом проти Російської Федерації.

Про це повідомляє NOS.

За інформацією нідерландського видання, сім'ї загиблих переконують, що РФ завадила розслідуванню, адже напряму причетна до збиття літака.

Адвокат Вейр Мева заявив, що, на думку родичів загиблих, Росія не передала Спільній слідчій групі важливу інформацію про катастрофу і надала факти, які не підтвердилися. Мева не уточнив, чи вимагають позивачі компенсацію від Росії.

За оцінкою адвоката, якщо ЄСПЛ ухвалить скаргу, то її розглянуть протягом п'яти-семи років.

Нагадаємо, міністерство оборони Росії 17 вересня повідомило на прес-конференції нові обставини аварії Boeing-777 Малазійських авіаліній - авіакатастрофи, що сталася в 2014 році над Донбасом, коли загинули 298 людей. Згідно з позицією російської сторони, під час конференції "були представлені факти, які наочно доводять неспроможність звинувачень в тому, що до цієї трагедії була причетна самохідна вогнева установка зенітно-ракетного комплексу БУК, яка нібито належала російській 53-й зенітно-ракетній бригаді". 

Міжнародна спільна слідча група (JIT) пообіцяла уважно вивчити оприлюднені дані, але разом із тим нагадала, що Росія не відповіла на всі запитання, які були поставлені перед нею в травні цього року, коли був опублікований попередній звіт групи. У цьому звіті йдеться про причетність Росії до збиття літака.

Разом з тим російський журналіст знайшов докази фальшування матеріалів, які надала російська сторона для власного захисту у розслідуванні катастрофи.

Катастрофа MH17. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції