Родина божевільного палестинця відправила його на смерть до євреїв

Вирішивши позбутися психічнохворого родича, палестинці відправили його до єврейського поселення зі сподіванням, що того застрелять.

Палестинська сім'я вирішила позбутися одного з родичів, який страждав на психічне захворювання, відправивши його до єврейського поселення, - сподіваючись, що його застрелять.

Інцидент стався в ніч на 23 грудня поблизу поселення Бейт-Ель на північ від Рамалли.

Патруль ЦАХАЛ помітив молодого палестинця, який йшов у бік поселення, злегка похитуючись. Солдати затримали чоловіка, звернувши увагу на його дивну поведінку, - у перший момент вони вирішили, що він п'яний. Однак незабаром стало зрозуміло, що ця людина страждає на психічний розлад.

Палестинець розповів, що його родичі хотіли позбутися його і змусили під загрозою застосування зброї йти до єврейського поселення.

Ізраїльські слідопити підтвердили версію палестинця, виявивши сліди ще чотирьох осіб, які втекли з місця події.

Нагадаємо, влітку цього року спалахнув скандал у зв'язку з публікацією в Інтернеті фотографій, на яких ізраїльські солдати знімаються на тлі зв'язаних затриманих палестинців. Скандал спровокував фотоальбом "Армія. Найкращі роки мого життя" колишньої найманки Еден Аберджіл, але згодом правозахисники виявили й інші знімки, які доводять, що подібна поведінка в ізраїльській армії - не поодинокий випадок. Представники ЦАХАЛ засудили фото, назвавши їх "негідними".

Читайте також:

Ізраїльські військові заарештували генсека парламенту Палестини

ХАМАС відзначив 23-річчя, пообіцявши "ніколи-ніколи" не визнавати Ізраїль

Опубліковані фото, на яких ізраїльські солдати принижують палестинців

Єврейські поселення відновлять будівництво на палестинських територіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: