Родинний маєток за 1,5 млрд рублів. "Нова газета" знайшла розкішний дім у керівника Росгвардії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні очільник Росгвардії образився на відомого опозиціонера через оприлюднення викривальних даних про корупцію відомства під час закупівель.

Російське видання "Нова газета" запропонувало првести дуель, на яку запросив очільник Росгвардії Віктор Золотов опозиціонера Олексія Навального, у родинному маєтку Золотова, віюдзначаючи, що місця вистачить "на батальйон-другий".

"Нова газета" опублікувала відео ділянок і нерухомості сина і зятя очільника Росгвардії, які розташовані в елітному районі Барвиха, що у Підмосков'ї. Їхня сумарна площа досягає 2 га, а загальна вартість може перевищувати півтора мільярда рублів.

Син Віктора Золотова Роман став власником ділянки в Барвисі вартістю кілька мільйонів доларів у 23 роки, стверджує газета. У той час його батько керував службою безпеки президента Росії Володимира Путіна. Розмір ділянки - 90 соток, а її вартість разом з будівлями, за оцінками видання, складає близько 700 мільйонів рублів.

Ділянка в 1,2 гектара, яка примикає до власності сина Золотово, належить зятю голови Росгвардії - Юрію Чечіхіну. Її з усіма будівлями "Нова газета" оцінює приблизно в 800 мільйонів рублів.

Маєток Золотова 3

Відеозапис, який опубліковало видання, наочно демонструє, що на території ділянки виритий каскад ставків, посаджені акуратні дерева і кущі, а між зеленими галявинами прокладені звивисті доріжки. "За нашими підрахунками, все це пишність може коштувати близько 10 млн доларів або приблизно 700 млн рублів за нинішнім курсом. Загалом, якщо продати тільки це маєток, то можна виплатити середню місячну пенсію жителям якогось невеликого російського містечка", - зазначає "Нова газета".

"Потрібно віддати належне сміливості Віктора Золотова: по-перше, він став чи не єдиним високопоставленим чиновником, який зважився назвати Навального за прізвищем; а по-друге, своє звернення він опублікував якраз у той час, коли директор ФБК відбуває 30 діб арешту у спецприймальнику, де немає Інтернету. Тому про "виклик на дуель" дізнаються багато глядачів YouTube, але не той, кого викликали", - підкреслює видання.

Нагадаємо, очільник Росгвардії Віктор Золотов викликав на дуель російського опозиціонера Олексія Навального після опублікування Фондом боротьби з корупцією даних про порушення відомства під час закупівель.

"Щодо мене ви припустилися образливих, наклепницьких роздумів, в офіцерському середовищі не прийнято просто так пробачати. Споконвіку негідника били по обличчю, викликали на дуель. Пане Навальний, нам же ніхто не заважає повернути хоча б частину цих традицій, я маю на увазі сатисфакцію. Я просто викликаю вас на поєдинок - на ринг, татамі, куди завгодно, де обіцяю зробити з вас хорошу соковиту відбивну", - заявив Золотов у відеозверненні, яке він виклав на YouTube-каналі Федеральної служби військ національної гвардії РФ.

Окрім цього Золотов пригрозив опозиціонеру "витерти об нього ноги" та "влаштувати шоу з показом для всього особового складу Росгвардії", якщо той дозволить собі образи чи наклепи щодо нього особисто чи членів його родини.

За даними Фонду, від грудня 2017 року, коли єдиним постачальником Росгвардії стало ТОВ "М'ясокомбінат "Дружба народів", ціни на базові продукти зросли в два-три рази. Власником "Дружби народів" вважається Борис Кантемир - колишній начальник Центрального архіву внутрішніх військ МВС, на базі яких була створена Росгвардія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції