Ролик від Хілларі

Претендент на пост президента США Хілларі Клінтон 13 серпня представила публіці свій перший передвиборний рекламний ролик.

Претендент на пост президента США Хілларі Клінтон 13 серпня представила публіці свій перший передвиборний рекламний ролик.

У 60-секундній рекламі, яка з'явиться на екранах в штаті Айова вже 14 серпня, Клінтон обвинувачує нинішню адміністрацію в ігноруванні проблем небагатих американців і обіцяє їм свою допомогу у разі обрання главою держави.

Хілларі Клінтон
Архів
Кандидат на пост президента США, сенатор від штату Нью-Йорк Хілларі Клінтон (Фото: e911institute.org)
У подальші секунди сенатор від штату Нью-Йорк показана в полі за розмовою з фермером, а потім з жінками, дітьми і літніми людьми.

Спостерігачі відзначають, що такий сюжет ролика покликаний пом'якшити образ Клінтон в очах виборців, які мало знають її як людину, а не політика.

I love Hillary
За даними соціологічних опитувань, Хілларі Клінтон на даний момент є найпопулярнішим кандидатом у президенти США (Фото: www2.demstore.com)
Айова - один з штатів, де позиції Клінтон не такі сильні, а її конкуренти по Демократичній партії в боротьбі за лідерство відчувають себе впевненіше, ніж в цілому по країні.

Нагадаємо, що згідно соціологічним опитуванням, Хілларі Клінтон на даний момент є найпопулярнішим претендентом на пост президента США. Вибори глави держави в Сполучених Штатах відбудуться восени 2008 року.

ВідеоПередвиборний рекламний ролик Хілларі Клінтон (Джерело: hillaryclinton.com)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: