Романо Проді - массон?

На Інтернет-сайті впливового журналу "Панорама" з'явилась інформація про те, що Романо Проді підозрюють у перевищенні службових повноважень.

Романо Проді
Прем'єр-міністр Італії Романо Проді
Прокуратура міста Катандзаро підозрює прем'єр-міністра Італії Романо Проді в перевищенні службових повноважень, повідомив у п'ятницю сайт впливового щотижневого журналу "Панорама".

Прокуратура також має намір провести розслідування, яке дозволить прояснити характер відносин між прем'єром та іншими підозрюваними в причетності до так званої масонської ложі Сан-Маріно, наголошується на сайті журналу.

За даними слідства, ложа Сан-Маріно є впливовим лобі, яке здійснює вплив на рішення державних органів управління про розподіл об'ємів фінансування та отримання підрядів.

„Уже декілька місяців ведеться слідство відносно передбачуваного комітету, що діє між Брюсселем і Сан-Маріно, який збагатився за рахунок незаконного отримання фінансування з боку Європейського Союзу. У числі підозрюваних у причетності до організації є і декілька близьких, як передбачається, до Проді людей," - відзначає видання.

Зокрема, як таких "близьких" до італійського прем'єра людей "Панорама" назвала Сандро Гоці (Sandro Gozi), який є "політичним асистентом Проді в Брюсселі".

Сам прем'єр-міністр Італії спростував звинувачення на свою адресу і підкреслив свою непричетність до справи, що розслідується.

Журнал "Панорама" випускається групою "Мондадорі" (Mondadori), яку в 1990 році придбав колишній прем'єр і глава опозиції Сильвіо Берлусконі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: