Романови вимагають поновити справу про вбивство Миколи II

Голова Імператорського дому Романових звернулася до суду з вимогою скасувати постанову про припинення розслідування кримінальної справи.

Велика княгиня Марія Володимирівна, голова Імператорського дому Романових, звернулася до Басманний суд Москви з вимогою скасувати постанову про припинення розслідування кримінальної справи про вбивство Миколи II і членів його родини.

"Велика княгиня Марія Володимирівна звернулася 15 січня 2010 року, в Басманний районний суд міста Москви з цього питання", - заявив глава юридичної служби "Будинок Романових" Герман Лук'янов.

За його словами, до суду будуть викликані представники Генпрокуратури, представники слідчого комітету при прокуратурі (СКП) і старший слідчий з особливо важливих справ СКП Володимир Соловйов, який прийняв рішення про закриття кримінальної справи щодо вбивства Миколи II і членів його родини. "Піти від поставлених питань не вдасться нікому.

Їм доведеться відповідати, чому було прийнято рішення, що суперечить висновкам президії Верховного суду", - впевнений адвокат.

Він пояснив, що президія Верховного суду "встановив, що всі Романови були позбавлені життя від імені держави" і в СКП повинні були враховувати цю обставину. "Виходить, що в СКП вважають, що вони були позбавлені життя якимись кримінал", - зазначив Лук'янов.

Крім того, адвокат звернув увагу на те, що Генпрокуратура відмовилася повідомити про наявність прокурорського нагляду у цій кримінальній справі, передбаченого законом.

Читайте також:

Експертиза: знайдені на Уралі рештки належать Миколі ІІ

Церква закликає засудити вбивство сім'ї Миколи ІІ

Археологи ідентифікували останки членів царської сім'ї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: