Російська армія істотно збільшує кількість призовників

Нарощування кількості призовників пояснили скороченням офіцерських посад, скасуванням інституту прапорщиків і зменшенням кількості контрактників.

Восени 2009 року у російську армію буде призвано близько 320 тисяч осіб. Про це у вівторок, 21 липня, повідомив заступник начальника Генштабу Збройних сил РФ Василь Смирнов. Він уточнив, що у середньому восени та навесні 2008 року було призвано 200 тисяч осіб."Восени поточного року у Збройні сили Росії буде призвано близько 320 тисяч осіб", - заявив Смирнов, зазначивши, що це попередня оцінка, а точні результати будуть відомі лише за декілька місяців.

Нарощування кількості призовників Смирнов пояснив скороченням офіцерських посад, скасуванням інституту прапорщиків і зменшенням кількості контрактників.

Він зауважив, що навесні 2009 року в армію пішли трохи більше 300 тис. людей.

Смирнов уточнив, що 33% громадян призовного віку не змогли відбувати службу в армії через стан здоров'я, 50% призовників отримали обмеження по службі у зв'язку зі станом здоров'я. На альтернативну цивільну службу були скеровані 197 осіб. Усього за останні п'ять років правом проходження альтернативної цивільної служби скористалися 1 тис. 605 людей.

Кількість громадян, які ухиляються від призову на військову службу, навесні 2009 року скоротилася з 5,6 тис. до 5,2 тис. осіб. Водночас 12,8 тис. молодих людей були притягнуті до адміністративної відповідальності за різні порушення законодавства про призов.

За час весняного призову вдалися до дезертирства 3 тис. 323 військовослужбовців. Щоправда, більше третини із них потім самостійно повернулися до місць несення служби або у правоохоронні органи, зазначив Смирнов.

Від початку року кількість фактів неуставних відносин в армії знизилася на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У 2008 року було зафіксоване зниження на 20%.

Смирнов також зауважив, що минулої весни до армії були скеровані 21 тис. громадян, які мають зняту або погашену судимість.

Нагадаємо, раніше міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що США збираються збільшити чисельність армії та направити до Афганістану більше військ, ніж передбачалося раніше.

Читайте також:

Пентагон збільшує чисельність армії США

Новітній військовий вертоліт Росії розбився під час випробувань

В казармах російської армії встановлять відеокамери

Українська армія прийняла на озброєння новий танк за 55 копійок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: