Російська армія візьме на озброєння надувну техніку

Надувні танки, літаки та ракети - от нова зброя російської армії, яку вже виготовляють на фабриці повітряних куль і батутів.

Збройні сили РФ візьмуть на озброєння надувну техніку: муляжі ракетних комплексів, танків, систем протиповітряної оборони і літаків.

Про це в середу, 11 листопада, повідомили російські ЗМІ.

Виробництвом надувних муляжів для армії займається фабрика повітряних куль і батутів у Хотьково.

Середня вага однієї одиниці надувної техніки складає 30 кілограмів. Муляжі виготовляються з легкої водонепроникної тканини і в згорнутому вигляді не займають багато місця.

Після надування муляжі набирають реальних розмірів бойової техніки. Такі моделі здатні відображати сигнали радіолокаторів, а також можуть імітувати нагрів двигунів.

Надувна техніка має на меті замінити фанерні муляжі, головним завданням яких є введення розвідки супротивника в оману.

За словами начальника лабораторії науково-виробничого об'єднання з міста Хотьково Юрія Степанова, всі моделі можуть імітувати боєготовність. Зокрема, у надувних танків можна повертати вежі і відкривати люки. Крім того, завдяки незалежним деталям, муляжі однакової техніки можуть виглядати по-різному.

Зокрема, у двох моделей танків Т-80 можна надути різну кількість паливних баків.

Міністерство оборони вже закуповує надувні муляжі ракетного комплексу С-300. У Хотьково також виробляються надувні танки Т-72 і Т-80, а також винищувачі Су-27 і МіГ-31.

Надувна техніка використовується не лише в російській армії. У Великій Британії, наприклад, такі муляжі є на озброєнні з кінця 1990-х років.

Читайте також:

Мєдвєдєв розповів, коли Росія використає армію за кордоном

Російський експерт: Москва збирає сили на Кавказі для нової війни

Білоруси попросили Мєдвєдєва "не будити в них партизан"

Україна домовилася з Росією про "Голки" і "Стріли"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: