Російська білявка спокусила офіцера з Індії, набивши ціну за авіаносець на 1,5 млрд

Російська білявка за дорученням розвідки спокусила офіцера з Індії, піднявши ціну на авіаносець "Адмірал Горшков" на 1,5 млрд доларів.

Адмірал Горшков
Російський авіаносець "Адмірал Горшков", проданий Індії
Російська розвідка могла спеціально підіслати індійському комодору (офіцерське звання) Сухджіндеру Сінгху російську дівчину, щоб та вплинула на його позицію щодо продажу Індії російського авіаносця "Адмірал Горшков".

Підозри викликало те, що в результаті довгих переговорів, які тривали кілька років за безпосередньої участі Сінгха, ціна за "Адмірала Горшкова" з початкових 800 млн доларів зросла до 2,33 млрд доларів, пише The Daily Telegraph з посиланням на джерела, близькі до оборонного відомства.

Комодора підозрюють у "необачності", яка призвела до збільшення ціни на авіаносець. Крім того, Сінгху, у якого в Індії є законна дружина, загрожує звільнення з військово-морських сил за "аморальну поведінку, негідну офіцера".

Фотокартки, на яких комодор Сінгх зображений у ліжку з білявою російської дівчиною, потрапили до штаб-квартири військово-морського командування Індії минулого місяця.

Імовірно, вони були зроблені в 2005-2007 роках, коли капітан перебував на російській базі в Сєвєродвінську в якості спостерігача. У цей час він був главою великої технічної комісії, до завдань якої входив контроль ремонтних робіт і процесу переобладнання "Адмірала Горшкова".

Зараз щодо комодора ведеться розслідування. Минулого тижня, виступаючи перед журналістами, міністр оборони Індії заявив про прискорення процесу розслідування цієї справи.

Водночас журналісти звернули увагу, що російська розвідка не вперше підсилає до високопоставлених іноземних осіб російських дівчат, щоб потім зібрати з їхньою допомогою компромат. Так, минулого року в аналогічну ситуацію потрапив заступник консула Великобританії в Єкатеринбурзі Джеймс Хадсон.

Фотографії, на яких видно, як він розважається в ліжку з двома російськими дівчатами, потрапили в Інтернет під заголовком "Пригоди містера Хадсона в Росії". Це відбулося всього через декілька місяців після такого ж скандального викриття американського дипломата Кайла Хетчера.

У всіх цих випадках передбачається, що до організації провокацій доклали руку російські розвідслужби. Однак на відміну від британського і американського дипломатів, які були зняті прихованими камерами, Сінгх на фото посміхається і дивиться прямо в об'єктив.

Нагадаємо, найбільший експортний контракт у сфері військово-технічного співробітництва з модернізації важкого авіаносного крейсера "Адмірал Горшков", проданого ВМС Індії, був укладений Росією в 2004 році.

До 4 жовтня 1990 крейсер називався "Баку", потім він був перейменований в "Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков".

Спочатку модернізація оцінювалася в 616 млн доларів, а передача корабля замовнику планувалася в 2008 році, але через збільшення обсягу робіт терміни здачі корабля подовжили. Росія також заявила про необхідність збільшення вартості контракту.

У березні цього року між РФ і Індією було підписано остаточну угоду про модернізацію крейсера. Корабель мав бути поставлений індійській стороні наприкінці 2012 року.

Читайте також:

Росія змусила Індію доплатити за авіаносець "Адмірал Горшков"

Дипломатичний секс-скандал: посол США в Москві став на захист "розпусника"

Секс-скандал у Північній Ірландії: гей-ікона зруйнував кар'єру прем'єра

Російська розвідка: перед Другою світовою Польща планувала знищити СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: