Російська міліція готується до дня народження Гітлера

20 квітня для російських неонацистів - день гніву, коли вчиняється найбільше вбивств на расовому ґрунті.

Міліція жорстко припинятиме будь-які вилазки націоналістів у день народження Гітлера (20 квітня), заявляють в МВС Росії.

"Є всі підстави вважати, що цього дня можливі несанкціоновані виступи окремих груп екстремістські налаштованої молоді", - повідомило джерело в МВС РФ.

За словами джерела особовий склад міліції переведено в стан підвищеної готовності.

"Під спостереження взяті місця можливого збору націоналістів, посилена охорона місць компактного проживання і перебування іноземних громадян", - пояснив чиновник МВС.

Крім того, налагоджена тісна співпраця підрозділами міліції громадської безпеки, які інформуватимуть про будь-які негативні зміни обстановки в громадських місцях.

У свою чергу заступник керівника прес-служби руху "Наші" Анастасія Федоренчик повідомила, що активісти руху на день народження Гітлера допоможуть столичній міліції патрулювати найбільш небезпечні райони, аби запобігти вилазкам зі сторони скінхедів.

Зокрема, активісти патрулюватимуть ринки, гуртожитки вузів, національні культурні центри, синагоги, мечеті та місця компактного проживання приїжджих.

При цьому особлива увага буде надана гуртожитку Російського університету дружби народів по вулиці Міклухо-Маклая, Московському єврейському громадському центру та синагозі у Мар’їній рощі.

"Цього дня відбувається максимальне число фашистських і націоналістичних заходів і провокацій. Задача патрулів "добровільної молодіжної дружини" не допустити безчинств молоді, що фашиствує, запобігти можливим конфліктам і не допустити безладів", - сказала вона.

Тим часом, лідер однієї з найбільших в Росії націоналістичних організацій Дмитро Дьомушкін вважає, що "цього дня, природно, буде сплеск нападів".

"Ми очікуємо акцій прямої дії, але знімаємо з себе будь-яку відповідальність за події, що відбуваються", - сказав він.

Він визнав, що протягом останні 5-6 років в Росії відбулася "радикалізація скінхедів".

"Зараз немає прогнозованих місць зборів скінхедів, це фактично підпільна гра. Часто ви зовні не визначите, що ці люди – нацисти, оскільки вони не вдягаються настільки яскраво, щоб їх можна було виявити в натовпі. Вони діють маленькими групами по 3-5 чоловік і фактично не підконтрольні будь-кому. Всі їхні акції прямої дії, які часто призводять до вбивств, як правило, спонтанні", - сказав Дьомушкін.

За його словами, для скінхедів дата 20 квітня – своєрідний "день гніву". У 1995-1996 роках, нагадав Дьомушкін, уточнивши, що в ці роки він сам брав участь в з подібних організацій, коли відбувалися масові бійки між скінхедами та представниками субкультур. Але ці бійки, за його словами, ніколи не закінчувалися вбивствами.

Зазначимо, що неонацистські угруповання дедалі частіше чинять вбивства та побиття людей з неслов’янською зовнішністю. Так, 9 квітня у Рязані засудили "Банду білих інквізиторів", представниками якої були юнаки віком 16-20 років.

Читайте також:

Чотири банди московських "фашистів" тероризували приїжджих

Неповнолітні створили "Бригаду білих інквизиторів" і вбивали іноземців

Росія звинуватила Латвію у сприянні неонацистам

В Україні побільшало скінхедів та неонацистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: