Російська опозиція: Мєдвєдєв не сказав жодного слова правди

Російський опозиціонер Каспаров вважає Путіна типовим лідером авторитарної держави, проте залюбки з ним подискутував.

У словах президента Росії Дмитра Мєдвєдєва про роль опозиції в Росії немає жодного слова правди, заявив російський опозиціонер, лідер громадської організації "Об`єднаний громадянський фронт" Гаррі Каспаров.
За його словами, оцінка Мєдвєдєва типова для лідера авторитарної держави.

"Мєдвєдєву хочеться здаватися президентом демократичної держави, але ми розуміємо, в якій країні ми живемо, які діють антиконституційні закони, покликані обмежувати свободу слова, громадські дискусії, ходи, демонстрації та участь опозиції у виборному процесі”, - заявив Каспаров.

Лідер ОГФ додав, що якби була можливість, він із задоволенням подискутував би з президентом Росії про політичну ситуацію та про роль опозиції в країні.

Як повідомлялося, Мєдвєдєв в інтерв`ю іспанським ЗМІ заявив, що опозиція - це невелика група "маргінальних політиків", яка присутня в будь-якій країні завжди і яка ”зацікавлена в тому, щоб надувати інтерес до себе”.

Водночас, за його словами, представникам радикальної опозиції в Росії ”ніхто роти не затикає”, але свої акції вони повинні проводити у відведених для цього місцях, а не на Красній площі.

Читайте також:

Мєдвєдєв: опозиції не місце на Красній площі

В Москві пройшла "помаранчева" акція протесту

У Росії протестують проти "політичних репресій" Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: