Прокуратура РФ тиждень перевірятиме слова майора Димовського

До 17 листопада Слідчий комітет при прокуратурі РФ має перевірити всю інформацію, яку надав про порушення в правоохоронних органах майор Димовський.

Слідче управління Слідчого комітету при прокуратурі РФ по Краснодарському краю 17 листопада завершить перевірку відомостей, що містяться у викривальних виступах майора міліції з Новоросійська Олексія Димовського.

Як повідомив журналістам керівник крайового слідчого управління Віталій Ткачов, терміни слідства були продовжені через відсутність Димовського в Новоросійську, а без нього прийняти рішення неможливо.

Нагадаємо, що майор був звільнений наказом начальника ГУВС краю зі служби в міліції. Відеозвернення Димовського до Володимира Путіна з'явилося в Інтернеті минулого тижня. У своєму виступі міліціонер заявив про численні зловживання і порушення закону в УВС Новоросійська.

За словами майора, начальство для поліпшення показників роботи змушує міліціонерів розкривати неіснуючі злочини, саджати невинних людей. Димовський у зв'язку з цими фактами попросив особистої зустрічі з Путіним.

2 листопада слідчі органи СКП РФ по Краснодарському краю почали дослідчу перевірку відомостей про незаконні дії співробітників УВС Новоросійська, викладених у відеозверненні Димовського.

Також проводиться перевірка за заявою начальника УВС Приморського району Новоросійська Валерія Мєдвєдєва і заступника начальника УВС міста про залучення Димовського до кримінальної відповідальності за ознаками злочину, передбаченого статтею 129 КК РФ (наклеп).

10 листопада Димовський розповів слідчим прокуратури Краснодарського краю про порушення в правоохоронних органах, про які раніше не згадував. За словами майора, в міліцію беруть представників організованої злочинності, начальство наказує підкидати невинним людям докази і садити їх для поліпшення розкриття злочинів, а деякі співробітники торгують наркотиками.

Напередодні майор Димовський дав прес-конференцію в Москві. На ній він заявив, що розповість про таємне життя співробітників МВС тільки особисто Володимиру Путіну, також міліціонер хоче звернутися до президента Дмитра Мєдвєдєва з пропозиціями щодо зміни структури МВС.

Майор відкинув усі звинувачення в тому, що його слова - наклеп, за який американці платять гроші. Відзначимо, що раніше начальник ГУВС Краснодарського краю Сергій Кучерук заявив, що очолюваний ним підрозділ перевіряє інформацію про те, що Димовський міг бути використаний третіми особами, за діями яких стоять західні спецслужби.

Кучерук відзначив, що поки зроблені майором заяви не знаходять підтвердження. Начальник ГУВС пообіцяв обов'язково вжити заходів у зв'язку з наклепами і дискредитацією Димовським співробітників міліції.

Правозахисники планують 28 листопада провести всеросійську акцію на підтримку майора Димовського. Як повідомив член організації "Новоросійський міський комітет з прав людини" Вадим Карастельов, який є довіреною особою міліціонера, мова йде про єдиний день дій на підтримку Димовського.

На мітингу буде висунуто вимогу скасувати наказ про звільнення майора з правоохоронних органів. Як вважає правозахисник, Димовський повинен бути тільки тимчасово відсторонений від займаної посади на період проведення перевірки в Відділку внутрішніх справ Новоросійська.

На думку Карастельова, форми проведення акцій у різних містах можуть бути різними. Наприклад, мова йде про пікетах на захист Димовського.

Крім того, за словами правозахисника, в Мережі відкритий сайт, на якому всі бажаючі можуть розмістити півторахвилинні відеоролики з розповіддю про роботу міліції.

 

 

 

Читайте також:

Майор Димовський: в російській міліції служать чеченські бойовики

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: