Російське МВС перевірить звинувачення послідовника Димовського

Після звернення майора Димовського до Путіна, в Росії з'явилися його послідовники. Звинувачення міліціонера з Комі перевірить МВС.

У МВС республіки Комі створена комісія з перевірки фактів зловживань, про які у своєму зверненні до президента РФ Дмитра Мєдвєдєва розповів колишній міліціонер Михайло Євсєєв.

Про це заявив голова республіканського МВС Володимир Єремченко.

Міністр відзначив, що раніше Євсєєв не звертався до керівництва республіканської міліції зі скаргами на корупцію. Єремченко додав, що інформація, якою володіє колишній міліціонер, зацікавить слідчі органи.

Звернення Євсєєва було розміщено на сервісі YouTube 11 листопада. Колишній співробітник міліції стверджує, що за підпал торгового центру в Ухті, в результаті якого загинули 25 людей, були засуджені невинні люди.

Євсєєв стверджує, що має докази невинності засуджених, про що він неодноразово повідомляв до прокуратури та МВС, проте, за його словами, реакції на його запити не надійшло, що змусило його звернутися безпосередньо до президента.

Євсєєв став уже третім співробітником МВС, який за останні дні виклав в Інтернеті викривальні ролики.

5 листопада майор міліції Олексій Димовський поскаржився прем'єр-міністрові Володимиру Путіну на зловживання в Новоросійську. Його заява викликала великий суспільний резонанс.

Майор стверджував, що в УВС Новоросійська несправедливо ставляться до працівників, змушують їх працювати без вихідних і розкривати неіснуючі злочини.

Димовський попросив Путіна про зустріч і висловив готовність розповісти йому про корупцію та всі порушення, з якими він зіткнувся.

Другим виступив колишній співробітник ДПС Москви Вадим Смирнов. Колишній патрульний повідомив, що інспектори ДПС складають протоколи про адміністративні правопорушення та оформляють аварії за наперед заданим "адміністративним планом".

Читайте також:

Міліціонери у Москві та Комі наслідували приклад Димовського

Прокуратура РФ тиждень перевірятиме слова майора Димовського

Майор Димовський: в російській міліції служать чеченські бойовики

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: