Російські депутати погодилися повернутися до Держдуми

Фракція "Справедлива Росія" погодилася повернутися до залу засідань Думи, яку залишила на знак протесту проти результатів виборів у РФ.

Депутати Держдуми від "Справедливої Росії" погодилися повернутися в зал засідань парламенту.

Про повернення в зал, покинутий 14 жовтня в знак протесту проти результатів регіональних виборів, оголосив віце-спікер Держдуми, лідер фракції "Справедлива Росія" Олександр Бабаков.

Раніше повідомлялося, що з ранку "справороси" обговорювали питання повернення на консультаціях.

 "Справедлива Росія" стверджувала, що може повернутися до Держдуми 16 жовтня, якщо отримає гарантію виконання її вимог. Зокрема, партія вимагала зустрічі президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим, роз'яснень від голови Центрвиборчкому Володимира Чурова та розслідування порушень на виборах.

Вибори регіональної влади пройшли в 75 регіонах РФ 11 жовтня. Майже скрізь перемогла "Єдина Росія". Зокрема, в московський парламенту за підсумками голосування пройшли представники лише двох партій - 32 єдиноросів і три комуніста.

Представники опозиції, а також деякі члени "Єдиної Росії" оголосили, що підсумки виборів сфальсифіковані. Депутати Держдуми від КПРФ, "Справедливої Росії" і ЛДПР 14 жовтня залишили залу засідань, вимагаючи зустрічі з президентом, проведення нових виборів і відставки голів деяких регіонів. Робота парламенту припинено не була, депутати-єдинороси продовжили засідання без опозиції.

15 жовтня ЗМІ стало відомо, що 14 жовтня Дмитро Медведєв по телефону обговорив ситуацію, що склалася з лідером КПРФ Геннадієм Зюгановим і головою ЛДПР Володимиром Жириновським. Обидва лідери опозиції підкреслили, що домовилися з президентом про швидку особисту зустріч. Жириновський додав, що до цієї зустрічі прихильники ЛДПР не повернуться до парламенту.

Читайте також:

Мєдвєдєв умовив Жириновського припинити протести

Мєдвєдєв відмовився зустрічатися з опозицією, що збунтувалася

Зюганов закликав росіян до масових акцій протесту

Бунт в російській Думі - депутати вимагають Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: