Російські дипломати покинули Британію

Четверо російських дипломатів покинули Великобританію. В результаті, Москва визнала неможливою співпрацю з Лондоном у боротьбі з тероризмом.

Відносини між Росією і Британією загострюються
Москва відмовилася видати Лондону бізнесмена Андрія Лугового.
Четверо російських дипломатів, яких Лондон вирішив вислати через відмову Росії видати Лугового, якого звинувачують у вбивстві екс-офіцера ФСБ Литвиненка, вже покинули територію Великобританії. Про це повідомив представник прес-група посольства РФ у Лондоні.

"Ті дипломати, які були згадані в представленні британського МЗС до видворення з країни, на сьогоднішній день у Великобританії не знаходяться", - сказав він. У п'ятницю закінчився десятиденний термін, який британська влада відвела чотирьом російським дипломатам для виїзду з країни.

Офіційний Лондон в особі міністра закордонних справ Девіда Мілібанда 16 липня оголосив, що висилає чотирьох російських дипломатів і заморожує переговори з Москвою про полегшення візового режиму у відповідь на відмову Москви видати російського бізнесмена Андрія Лугового.

Через три дні Москва відповіла аналогічними заходами. Офіційний представник МЗС РФ Михайло Каминін заявив, що Росія також висилає чотирьох британських дипломатів, припиняє видачу віз британським офіційним особам і не направлятиме своїх чиновників до Великобританії. Четверо британських дипломатів також повинні покинути Москву в десятиденний термін.

Крім того, через дії Лондона Москва визнала неможливою співпрацю двох країн у боротьбі з тероризмом.

Екс-офіцер ФСБ Литвиненко, який втік до Великобританії в 2000 році помер на 44-му році життя в листопаді 2006 року.

За даними фахівців британського Агентства з охорони здоров'я, в тілі Литвиненка був виявлений радіоактивний полоній-210. Проте офіційного висновку про причини смерті і результати розтину влада Британії не оприлюднювала.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: