Російські дипломати залишили Грузію

Троє російських дипломатів, оголошених персонами нон-ґрата в Грузії залишили країну. У відповідь Москва має намір вислати трьох грузинських дипломатів.

Три російські дипломати, оголошені МЗС Грузії персонами нон-ґрата, залишили цю країну.

Як повідомляє агентство "Новости-Грузия" з посиланням на грузинське Громадське телебачення, МЗС Грузії 7 листопада направило в посольство РФ ноту, в якій трьох співробітників дипломатичного представництва Росії оголосило персонами нон-ґрата. 

Надзвичайний і повноважний посланник Іван Волинкін, радник Петро Соломатін і третій секретар посольства Олександр Куренков, згідно з першим пунктом дев`ятої статті Віденської конвенції про дипломатичні відносини, оголошені небажаними для Грузії персонами.

Дипломати вислані на підставі матеріалів МВС Грузії, зроблених під час прихованого спостереження і прослуховування телефонних розмов з представниками грузинської опозиції. 

Керівництво Грузії вважає, що деякі опозиційні лідери погоджували свої дії з представниками посольства Росії щодо насильницького повалення влади.

МЗС Росії пішов на відповідні дії, зазначає агентство. Найближчим часом з Москви будуть вислані три грузинські дипломати, оголошені персонами нон-ґрата.

МЗС Грузії поки що не називає імена співробітників свого посольства, які мають залишити територію Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: