Російські компанії надали Венесуелі бонус у 600 млн доларів

Російський нафтовий консорціум надав Венесуелі 600 млн доларів в якості бонусу для розробки нафтового родовища Хунін-6.

Російський національний нафтовий консорціум, до складу якого входять п'ять найбільших російських нафтових компаній, виплатив Венесуелі бонус у 600 мільйонів доларів за участь у проекті розробки родовища Хунін-6.

Про це повідомив глава "Сургутнєфтєгаза" (входить до консорціум) Володимир Богданов.

"Сьогодні повністю виплатили 600 мільйонів доларів", - сказав він, додавши, що планується підписати установчі документи, а також зареєструвати спільне підприємство, в якому 60% буде належати Petroleos de Venezuela (PdVSA), 40% - консорціуму.

Богданов також повідомив, що протягом місяця буде призначений гендиректор СП, яким стане представник PdVSA, а також розроблений бюджет СП на цей рік.

Глава "Сургутнафтогазу" додав, що цього року СП належить в основному "паперова робота", а до геологорозвідки воно зможе приступити в 2011 році.

Національний нафтовий консорціум, створений п'ятьма найбільшими російськими нафтовими компаніями, в цьому році вкладе 60-80 мільйонів доларів на геологорозвідувальні та організаційні роботи на блоці "Хунін 6".

Загальні інвестиції в проект розробки родовища, розрахований на 25 років, оцінюються в 20 мільярдів доларів.
Національна асамблея Венесуели 10 березня схвалила створення з Росією СП з розробки цього родовища.

Угода, переговори по якій велися близько року, було підписано місяць тому в Москві. У СП входять венесуельська державна нафтогазова корпорація Petroleos de Venezuela (PdVSA) і російський "Національний нафтовий консорціум", в якому компаніям "Газпром нафта", "Роснефть", ЛУКОЙЛ, ТНК-ВР і "Сургутнефтегаз" належить по 20%.

Частка російської сторони в СП складає 40%, венесуельської - 60%.

Роботи в рамках цього проекту, як очікується, почнуться вже в поточному році. За заявою президента країни Уго Чавеса, російсько-венесуельське СП планує видобувати 50 тисяч барелів нафти на день в 2014 році, а до 2017 року довести добовий видобуток до 450 тисяч барелів.

Читайте також:

Лукашенко планує економічну експансію в Латинській Америці

Уго Чавес вимкнув світло компанії Sony

Чавес оголосив війну ворогам в Інтернеті й завів собі особистий окоп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: