Російські комуністи подають позов через те, що пам'ятник Леніну "цинічно нахиляли"

Ленінградські комуністи вимагають від влади компенсації за грубий і цинічний демонтаж пам'ятника Леніну біля Фінляндського вокзалу.

Комуністи Петербурга і Ленінградської області 29 жовтня подадуть до суду позов про відшкодування моральної шкоди за демонтаж пам'ятника Леніну біля Фінляндського вокзалу.

"У день народження Комсомолу ми "даруємо" Смольному наш позов. Він вже складений, але поданий буде в четвер в Смольнінскій суд", - сказав лідер руху Сергій Малінкович.

У позовній заяві Малинковича, зокрема, говориться, що в процесі демонтажу "пам'ятник був в особливо грубій і цинічній формі неодноразово нахилений в різні боки, покладений обличчям вниз на землю, забруднений монтажниками та кранівниками".

"Також з підніжжя пам'ятника були спиляні 22 болта-утримувача, що становлять невід'ємну частину монумента та історичну цінність", - зазначають в організації.

Невдоволення комуністів Петербурга і Ленінградської області викликало й те, що "в районі шиї і плечей фігура Леніна була навмисно перекручена ланцюгом підйомного крана, що в загальноприйнятій системі жестів символізує полон, позбавлення волі, повішення".

Малинкович вимагає стягнути з керівництва Музею міської скульптури, голови комітету з культури Петербурга Антона Губанкова 15 млн руб. за заподіяння моральної шкоди.

Він також має намір домогтися заборони всім організаторам і учасникам процедури демонтажу пам'ятника Леніну займати державні посади, працювати в сфері охорони пам'яток архітектури протягом 5 років.

Як повідомлялося, пам'ятник Леніну біля Фінляндського вокзалу в Петербурзі, пошкоджений вибухом 1 квітня, був демонтований в ніч на суботу.

Читайте також:

У справі про вибух пам’ятника Леніну підозрюють двох дівчат

У Волгограді Леніна перевдягли Тарасом Бульбою

У Петербурзі підірвали пам'ятник Леніну

Пам’ятник Леніну підірвали з тилу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: