Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські комуністи вимагають відставки уряду Путіна

Комуністи провели акцію в Москві проти підвищення цін та тарифів на послуги ЖКГ та вимагали відправити "антинародний уряд - у відставку!".

Російські комуністи провели акцію на Тріумфальній площі в Москві з вимогою відставки уряду.

У мітингу на захист прав трудящих і проти підвищення цін і тарифів на послуги взяли участь близько 400 людей пенсійного віку, які прийшли з червоними прапорами, а також кілька десятків націонал-більшовиків, які розгорнули чорно-білі прапори із серпом і молотом.

Промовці від КПРФ заявили на мітингу про провал економічних реформ в Росії і закликали владу до перегляду соціальної політики. На заході очікувалося присутність лідера комуністів Геннадія Зюганова, однак він на акцію не прийшов.

На місці заходи були розгорнуті транспаранти з гаслами: "Антинародний уряд - у відставку!", "Ні комунальному грабежу", "Політика зростання цін веде до соціального вибуху" і подібними.

Представники забороненої НБП одразу були взяті в кільце співробітниками міліції, але ніяких силових заходів до опозиціонерів не застосовувалося.

Наприкінці заходу один з прихильників Едуарда Лімонова з трибуни закликав присутніх прийти на це ж місце 31 січня на акцію на захист 31-ї статті Конституції, що передбачає свободу зібрань. Про проведення таких акцій по 31-х чисел позасистемна опозиція оголосила в середині 2009 року, ні одну з них московська мерія не дозволила.

Захід охороняли численні міліціонери, на самій Тріумфальної площі, яка була огороджена металевими бар'єрами, і на прилеглій до неї території знаходилися більше 30 автобусів з бійцями ОМОН та внутрішніх військ.

Однак акція завершилася без пригод, а співробітники правоохоронних органів поводилися коректно.

Нагадаємо, що ОМОН розігнав мітинг на захист свободи зборів, проведений 31 грудня на Тріумфальній площі у Москві. Близько 50 опозиціонерів затримані, серед них один з лідерів коаліції "Інша Росія" Едуард Лімонов та інші активісти.

Читайте також:

Ющенко закликав створити Міжнародний трибунал над злочинами комунізму

Комуністи Петербурга вимагають арешту Джеймса Камерона

Російські комуністи відзначають 130-річчя з дня народження Сталіна

У Росії з'явилися нові комуністи
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції