Російські миротворці в Абхазії?

Російський миротворчий батальйон зайняв територію абхазької танкової частини міністерства оборони Абхазії, запевняє грузинське ТБ.

Російський миротворчий батальйон зайняв територію абхазької танкової частини міністерства оборони Абхазії в Очамчіра. Про це, як передає агентство "Новости-Грузия", повідомило у вівторок Суспільне телебачення Грузії.

Згідно інформації грузинського телеканалу, російські миротворці зажадали від абхазьких військовослужбовців покинути територію, залишивши техніку.

"Російські миротворці увійшли на територію абхазької танкової частини і ввезли техніку у вівторок о 8 годині ранку. Вони змусили абхазьких військовослужбовців покинути територію, заявивши їм, що ця територія завжди була російською військовою базою, якою залишиться і надалі", - заявив Суспільному телебаченню координатор Гальського напряму в уряді Абхазької автономної республіки, що діє у вигнанні, Торніке Кіланава.

Він стверджує, що особовий склад абхазької частини був розформований - частина з них була переведена в Гудаута, частина - в Драндську в'язницю, в розпорядження МВС, а частина відпущена по домах.

Раніше влада Грузії заявила, що на територію Абхазії були введені російські війська. Держміністр Грузії з питань врегулювання конфліктів Давид Бакрадзе на брифінгу в понеділок заявив, що, за оперативними даними грузинської сторони, в понеділок на територію Абхазії з боку РФ незаконно ввезено важке озброєння і введені військовослужбовці.

Заступник командувача Сухопутними військами РФ генерал-лейтенант Валерій Євнєвіч категорично спростував цю заяву, відзначивши, що "на території Абхазії знаходиться тільки миротворчий контингент СНД, представлений російськими військовослужбовцями".

"Ніякого збільшення ні чисельності особового складу, ні кількості бойової техніки і озброєнь в зоні грузино-абхазького конфлікту не проводилося і не проводиться", - сказав генерал Євнєвіч.

Заяви про введення російських військ на територію Абхазії є, інформаційною провокацією, вважає заступник головкому Сухопутних військ РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: