Російські моряки намагаються врятувати два судна, що потрапили в аварію

В Японському морі зазнав лиха теплохід Real під прапором Монголії з росіянами на борту, а біля берегів Камчатки лягла у дрейф плавуча база.

Російські рятувальники прийшли на допомогу до двох суден, що потерпають біля узбережжя Камчатки та в Японському морі.

Вантажний теплохід Real під прапором Монголії через поломку головного двигуна ліг у дрейф в Японському морі, на допомогу йому прийшов рятувальник "Справедливий".

Капітан теплохода, який доставляє партію автомобілів з Японії в Примор'ї, запросив допомоги для дрейфуючого судна ввечері 29 січня.

На борту аварійного теплохода 19 членів екіпажу, всі - громадяни Росії. Загрози їхньому життю немає. Зараз на морі невелике хвилювання.

Також біля узбережжя Камчатки кинула якір плавбаза "Всеволод Сибірцев". Рятувальник "Справедливий" підійшов до приморської риболовецької плавбази.

Зараз обидва судна - "Всеволод Сибірцев" і "Справедливий" - стоять поруч на якорі. Рятівник повинен підстрахувати плавбазу, наприклад, у випадку погіршення погодних умов. Для усунення поломки на" Всеволод Сибірцев "прибуде команда фахівців.

Якщо поломку не вдасться усунути на місці, судно буде відбуксоване до найближчого порту. Екіпажу судна і працівникам плавбази нічого не загрожує.

"Всеволод Сибірцев" - одна з найсучасніших плавбаз на російському Далекому Сході. Побудована в 1989 році. Судно використовується для тривалих рейсів за лососем, сайра, минтаєм і оселедцем. На ньому може знаходитися близько 400 чоловік. По суті, це плавучий консервний завод.

Читайте також:

Пірати перестрілялися через рекордний викуп за танкер з українцями

Гонконг визнав капітана "Нафтогаз-67" винним у загибелі 18 людей

Українські моряки залишили без світла острів у Данії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: