Російські моряки затримали піратів, які захопили Arctic Sea

Затримано вісім людей: чотири громадяни Естонії, два громадяни Латвії і двоє росіян. Arctic Sea нарешті звільнено. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В результаті успішної операції по пошуку судна Arctic Sea і звільненню його екіпажа затримано вісім людей, які здійснили захоплення, повідомляє. Серед них чотири громадяни Естонії, два громадяни Латвії і двоє росіян.

Як доповів Ппрезиденту Росії Дмитру Мєдвєдєву міністр оборони Анатолій Сердюков, операція по звільненню була проведена без єдиного пострілу спільними зусиллями ВМФ і ВВС Росії, всі загарбники узяті під варту.

Як повідомлялося, учора міністр оборони РФ Анатолій Сердюков доповів президентові РФ Дмитру Мєдвєдєву про те, що в 300 милях від островів Зеленого мису знайдений зниклий в Атлантичному океані на початку серпня суховантаж Arctic Sea.

Сердюков заявив, що в момент зустрічі з учасниками пошукової операції члени команди Arctic Sea були "живі, здорові і не знаходилися під збройним контролем".

Нагадаємо, минулої п'ятниці інформагенції з посиланням на берегову охорону Кабо-Верде повідомляли, що зникле судно нібито знаходиться в районі архіпелагу. Втім, офіційні джерела цю інформацію не підтвердили.

Також за наявною інформацією невідомі викрадачі вимагали в обмін на звільнення судна з людьми півтора мільйона доларів.

Судно Arctic Sea з вантажем деревини на борту, що прямувало з Фінляндії до Алжиру, зникло 28 липня.

Раніше, 24 липня, судно атакували невідомі. Вони щось шукали на кораблі, а потім залишили його, не взявши ні грошей, ні цінних речей.

Читайте також:

Суховантаж Arctic Sea знайшла берегова охорона Кабо-Верде

НАТО знайшло суховантаж Arctic Sea біля островів Зеленого Мису

Суховантаж Arctic Sea був захоплений піратами в європейських водах

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: