Російські праві за єдиного кандидата

Союз правих сил наполягає на висуненні єдиного кандидата від демопозиції на президентських виборах у Росії.

Нємцов-Путін
Борис Нємцов вважає, що російська опозиція має знайти єдиного кандидата, який замінив би Володимира Путіна. (Фото: boris.nemtsov.ru)
Союз правих сил наполягає на висуненні єдиного кандидата від демократичної опозиції на майбутніх виборах президента Росії.

Про це заявив член федеральної політради СПС Борис Нємцов.
 
"Ми вважаємо, що в березні 2008 року має бути єдиний кандидат від демократичної опозиції", - сказав він у п'ятницю на прес-конференції в Москві. 

Нємцов нагадав, що наразі про бажання взяти участь у виборах заявила низка представників правих - Михайло Касьянов, Віктор Геращенко, Володимир Буковський.
 
"Ми розглядаємо цю ситуацію, як небезпечну і непристойну. Така роз'єднаність, окрім шкоди і ганьби ні до якого ефекту привести не може", - вважає один з лідерів СПС. 

Він наполягає на необхідності визначити єдиного кандидата, причому зробити це не шляхом кулуарних переговорів, а демократичним шляхом. "Залишитися має той, хто користується максимальною підтримкою виборців. Можна провести праймеріз, соціологічні опитування, можна організувати попереднє голосування в невеликих містах", - сказав Немцов. 

"А якщо не буде єдиного кандидата, то це просто ганьба для нас", - відзначив він. 

Михайло Касьянов
Lenta.ru
Таким кандидатом може стати Михайло Касьянов.
Відповідаючи на питання журналістів про першу трійку федерального списку СПС на виборах до Державної думи РФ, що пройдуть у грудні, Нємцов сказав, що поки що домовитися про її склад не вдалося. 

"Ми запекло обговорювали це питання на загальноросійській раді партії весь вчорашній день і ніч, поки що зрозуміло одне: очолювати список буде лідер партії Микита Юрійович Бєлих", - повідомив він.

Нємцов відзначив, що в ході дискусії називалися різні прізвища: Олега Басілашвілі, Марії Гайдар, Євгенія Ясина, а також його самого. "Остаточне рішення буде прийнято тільки на з'їзді партії, який пройде в середині вересня", - сказав політик.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: