Російські військові у ході визволення танкера вбили одного з піратів

Під час звільнення танкера "Московський університет" знищили одного з піратів, ще десять затримані.

Російські військові моряки з великого протичовнового корабля "Маршал Шапошников" під час звільнення танкера "Московський університет" знищили одного з піратів.

При цьому, як повідомляє джерело в коаліційних військово-морських силах у регіоні, під час штурму було затримано десять піратів. За словами представника Міноборони РФ, пірати в даний час перебувають під охороною в одному з приміщень судна.

"Під час штурму танкера "Московський університет" групою антитерору з БПК "Маршал Шапошников" пірати відкрили вогонь із стрілецької зброї. У перестрілці у відповідь був знищений один з піратів. Серед російських моряків постраждалих немає", - сказав представник російського військового відомства.

Після огляду танкера на ньому проводяться оперативно-слідчі заходи.

Як повідомило командування Тихоокеанського флоту, морські піхотинці, які разом з екіпажем "Маршала Шапошникова" звільнили російський танкер, перед походом до Африканського Рогу пройшли ґрунтовну спеціальну підготовку у Владивостоці в умовах, максимально наближених до реальних.

Нагадаємо, танкер "Московський університет" (під прапором Ліберії) був захоплений в Аденській затоці в середу, 5 травня. Судно з вантажем сирої нафти в 86 тисяч тонн, який оцінюється в 52 млн. доларів, і екіпажем 23 людини (всі - громадяни Російської Федерації) прямував з Червоного моря до Китаю.

Після захоплення в район нападу був направлений БПК "Маршал Шапошников", який веде патрулювання в рамках антипіратської кампанії у водах Індійського океану. Вранці, 6 травня, російські моряки звільнили судно.

Читайте також:

Росіяни звільнили свій танкер від піратів

Сомалійські пірати захопили танкер із 23 росіянами на борту

Ісламські бойовики захопили "столицю піратів" у Сомалі

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: