Російські військові утримують 20 грузин в абхазькому дитсадку

Грузин, що приїхали продати вирощену городину, затримали російські військові. Їх замкнули в будівлі дитсадка.

Російські військові затримали в селі Отобая на грузино-абхазському адміністративному кордоні 20 грузин.

На даний час їх утримують в будівлі місцевого дитячого садка.

За даними грузинських ЗМІ, військові висадили з автобуса грузин, що їхали в Зугдіді на заході Грузії, щоб продати там свою сільгосппродукцію. Водій побитий і доставлений в міліцію міста Галі.

Тим часом, ситуацію в прикордонному з Грузією Гальському районі Абхазії обговорили посол Німеччини в Тбілісі Патрісія Флор і представники адміністрації регіону Самегрело - Земо Сванеті.

Посол приїхала безпосередньо в конфліктну зону і одержала інформацію про концентрацію російських збройних сил на грузино-абхазсьому адміністративному кордоні. За її оцінкою, "в даний час обстановка біля межі з Абхазією стабільна, і гарантом стабільності є перебування тут спостерігачів Євросоюзу".

"Я закликаю всі сторони утриматися від провокацій", - сказала Патрісія Флор.

Як повідомлялося, президент Південної Осетії Едуард Кокойти терміново скликав Раду безпеки республіки, щоб заслуховувати всіх силових міністрів щодо "останньої серії провокацій з грузинської сторони".

З наближенням річниці серпневої війни в зоні грузино-південноосетинського конфлікту стали все частіше відбуватися різні інциденти.

Зокрема, за заявою Цхінвалі, з 29 липня по 1 серпня з боку Грузії з мінометів неодноразово був обстріляний наглядовий пункт Міноборони Південної Осетії. Пізніше місія спостерігачів Євросоюзу не знайшла слідів обстрілу.

Потім МЗС Грузії звинуватив російських військових в спробі перенесення кордону Південної Осетії вглиб грузинської території. У прикордонному управлінні ФСБ РФ в Південній Осетії ці звинувачення спростували.

Читайте також:

Кокойти терміново скликав Раду безпеки Південної Осетії

Південна Осетія попросилася до Росії

Основні покупці української зброї - Кенія і Грузія

Франція закликала Грузію і Південну Осетію заспокоїтись

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: