Російські ВПС у 2020 році зможуть протистояти США

У Росії обіцяють створити систему повітряно-космічної оборони, здатну стримувати США. Таку систему, вважає головком ВПС РФ, можуть створити лише росіяни.

Олександр Зелін
Головком ВПС РФ Олександр Зелін.
Військово-повітряні сили Росії до 2020 року будуть перетворені у війська постійної готовності.

На базі ВПС буде створена система повітряно-космічної оборони, здатна відобразити будь-яку агресію, заявив у вівторок на прес-конференції в Москві головком ВПС РФ Олександр Зелін.

"Поставлене завдання з переводу бойових частин ВПС в частини постійної готовності планується виконувати послідовно, нарощуючи їхню кількість постійної готовності в період з 2009 до 2016 року і в перспективі - до 2020 року", - заявив Зелін.

"Головною метою вдосконалення ВПС на період до 2020 року є створення якісно нового виду озброєних сил, який є основою системи повітряно-космічної оборони держави і здатного у взаємодії з іншими видами Озброєних сил РФ в мирний час забезпечити заборону потенційних агресорів на глобальному і регіональному рівнях, а у військовий час - відобразити озброєну агресію всім наявним арсеналом звичайного і ядерного озброєння", - сказав головком.

"Зенітна ракетна система нового покоління С-500 є подальшим розвитком системи С-400 "Тріумф", - говорить Зелін. - Вона здатна повною мірою вирішувати завдання повітряно-космічної оборони, знищуючи балістичні гіперзвукові цілі, що летять із швидкістю 5 км. в секунду".

"Таку систему здатна створити лише Росія, лише їй під силу вирішити це завдання", - підкреслив генерал Зелін.

За його словами, через 20 років (до 2030 року) США і ряд інших іноземних держав будуть здатні завдавати ударів по всій території Росії з повітряно-космічних апаратів і зброєю, створеною на нових фізичних принципах. "Військово-повітряні сили іноземних держав, в першу чергу США, дістануть можливість завдавати скоординованих в часі високоточних ударів в глобальному масштабі практично по всіх цілях на території Російської Федерації", - сказав Зелін.

Головком ВПС вважає можливим продовження практики закупівлі Росією зарубіжних безпілотних літальних апаратів для армії. "Я не виключаю варіантів закупівлі іноземних зразків, аби використовувати ці засоби на користь Озброєних сил РФ", - сказав головком ВПС РФ.

Читайте також:

США припинили виробництво винищувача п'ятого покоління F-22 Raptor

Швейцарські військові літаки приведені в стан бойової готовності

США переводять базу винищувачів до кордонів Росії

Уго Чавес запропонував Росії повітряну базу для бомбардувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: