Російських мафіозі в Іспанії звільнили під заставу в півтора мільйони євро

Троє ватажків російської мафії в Іспанії, яких заарештували 13 червня 2009 року, звільнені під заставу. Правда, заставу ще ніхто не вніс.

Національна судова палата Іспанії відпустила під заставу трьох росіян, які підозрюються в грошових махінаціях і вважаються членами російської мафії.

За передбачуваного ватажка "тамбовського-малишевського" угруповання Геннадія Петрова, який проживав в Іспанії з 1996 року і який займався відмиванням грошей, напередодні було призначено заставу в розмірі 600 тис. євро. В п'ятницю, були відпущені два інших підозрюваних - так званих "другий номер" російської мафії в Іспанії Олександр Малишев та Леонід Хрістофоров були "оцінені" в 500 тис. і 300 тис. євро відповідно.

Жоден із трьох звинувачених заставу поки не вніс.

Крім того, у Малишева і Христофорова забрали паспорти, і вони зобов'язані щоденно вранці і ввечері відзначатися у найближчому до їхнього будинку комісаріаті поліції.

Олександр Малишев та Леонід Христофоров були зарештовані в 2008 році в рамках операції "Трійка" і з того часу перебували у в'язниці за наказом судді-слідчого Бальтазара Гарсона.

Всього в рамках операції "Трійка", проведеної 13 червня було арештовано ще 19 людей, 13 з яких виявилися у в'язниці, 2 були відпущені під заставу і 4 - звільнені.

Відзначимо, що, за деякими даними, заарештовані в Іспанії російські бізнесмени, звинувачені в організації злочинного співтовариства, мали тісні зв'язки з російськими політиками. "Авторитетні" підприємці пов'язані і з прем'єр-міністром Володимиром Путіним.

У себе на батьківщині ці люди займали високі чини, і в 1998-1999 роках були співвласниками банку "Росія", який об'єднав знайомих Путіна. Основним акціонером банку і головою ради директорів був Юрій Ковальчук, який створював з Путіним дачний кооператив "Озеро". Акціонер Микола Шамалов і колишній акціонер Віктор Мячин також були співзасновниками "Озера".

Читайте також:

Сина ватажка канадської мафії поховали в золотій труні

В Італії заарештували одного з найнебезпечніших босів сицилійської мафії

Вбивство бізнесмена Калмановича пов'язують з Япончиком

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: