Російських учасників конфлікту в Південній Осетії прирівняли до ветеранів

Російські військовослужбовці, які брали участь у збройному конфлікті в Південній Осетії, отримають пільги від держави як учасники бойових дій.

Російська Держдума ухвалила поправки до федерального закону "Про ветеранів", які прирівняли російських учасників подій в Південній Осетії в серпні 2008 року до ветеранів бойових дій.

Документ було ухвалено в середу, 2 грудня, одразу в трьох читаннях.

Поправки надають статус ветерана бойових дій військовослужбовцям і співробітникам органів виконавчої влади, які "брали участь у захисті російських громадян, що проживають на території Південної Осетії і Абхазії".

До пакету пільг, який таким чином стає доступним учасникам конфлікту, входить 50-процентна оплата комунальних платежів, позачергове надання медичної допомоги, позаконкурсний прийом до вищих навчальних заходів, а також забезпечення житлом за рахунок федерального бюджету.

Одночасно з цим російські депутати зняли обмеження на право отримання безкоштовного житла: раніше на нього могли претендувати тільки ветерани бойових дій, що стали на облік до 1 березня 2005 року.

Передбачається, що нововведення торкнуться 14 тисяч росіян і обійдуться державній скарбниці в 3 з гаком мільйона рублів (майже 103 тисячі доларів).

Читайте також:

Південна Осетія ратифікувала угоду з Росією про охорону кордонів

У Грузії є "мирний план" повернення Абхазії і Південної Осетії

Саакашвілі не шкодує про напад на Південну Осетію

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: