Російський експерт: Москва збирає сили на Кавказі для нової війни

Після збільшення кількості російських військових формувань на Кавказі експерти заговорили про можливість нової війни з Грузією - навесні наступного року.

Концентрація військових частин на Кавказі може означати підготовку Росії до нової війни, вважає російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

Раніше ЗМІ повідомили про збільшення кількості російських військ на Північному Кавказі.

Через переформатування оперативного командування на базі дислокованої у Владикавказі 58-ї армії, до війська замість двох дивізій увійдуть сім мотострілкових і одна танкова бригада. Таким чином, кількість формувань, які діють в регіоні, зросте щонайменше у чотири рази.

Посилювати угруповання військ на Північному Кавказі продовжать і за рахунок сил спеціального призначення і розвідки Внутрішніх військ МВС РФ.

Коментуючи перекидання військових частин з Підмосков'я та інших регіонів Росії у Північнокавказький військовий округ, Павло Фельгенгауер допустив можливість відновлення навесні наступного року великомасштабних бойових дій у регіоні.

"Те, що на Кавказі концентруються військові частини, – це зрозуміло: там триває війна і ще буде", - сказав він.

Фельгенгауер також не вірить, що причиною збільшення кількості військових на Кавказі є відбиття військової агресії Грузії, про що говорять офіційні особи.

"Яке там військове відбиття нападу Грузії? Вони що - на Ростов підуть, чи що? От російська агресія проти Грузії цілком ймовірна. Не зараз, але, починаючи з квітня, загроза повертається", - вважає фахівець.

При цьому експерт припустив використання у майбутньому цього угруповання і для конфлікту з Україною, оскільки розташовані у Південному федеральному окрузі війська "можуть бути повернені як в один, так і в інший бік".

Читайте також:

Росія збільшить кількість військових на Північному Кавказі в чотири рази

Грузія попередила, що Росія спробує підірвати Україну зсередини

НАТО візьме під контроль кордони Грузії

Вашингтон залишив Саакашвілі без американської ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: