Російський граф намагається змістити уряд Канади

Російський граф Майкл Ігнатьєфф підьурює канадську опозицію висловити недовіру чинному консервативному уряду.

Канадська опозиція в черговий раз планує висловити вотум недовіри уряду. Голосування призначене на п'ятницю, 19 червня.

Відправити уряд у відставку буде можливо лише за умови, що всі три опозиційні партії - ліберали, неодемократи і блокісти - проголосують проти прем'єр-міністра Стівена Харпера.

Цей ультиматум став можливий завдяки поверненню популярності Ліберальної партії, яка зобов'язана своїм порятунком російському графу Майклу Ігнатьєффу, який очолив цю політичну силу в грудні минулого року.

Новий політичний улюбленчик Оттави, 62-річний Ігнатьєфф, - онук останнього міністра освіти в уряді російського царя Миколи II, син відомого дипломата, пише Le Temps.

Ігнатьєфф виріс в Канаді, куди його дід перебрався незабаром після більшовицької революції. 36 років він викладав політичну історію в Кембриджі і Гарварді, а в 2005 році аристократ повернувся до Канади і вирішив присвятити себе політиці.

Багато і прихильників, і супротивників вважають "Царя Ігнатьєффа" людиною, яка нудьгує в Оттаві і дуже явно це що демонструє.

Як пишуть журналісти, "попри харизму, в якій йому не відмовиш, Майклу Ігнатьєффу, якщо він хоче забезпечити собі посаду прем'єр-міністра, доведеться підправити свій імідж зарозумілого інтелектуала. Історії про принців ніколи не надихали сільські провінції канадського заходу".

Читайте також:

Канада звинувачує російського сенатора у контрабанді зброї та алмазів

Генерал-губернатор Канади публічно з'їла сире серце тюленя

Канада не поступиться Росії у боротьбі за Північний полюс

В Канаді онук царського міністра очолив опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: