Російський мільйонер-відлюдник "вийшов з лісу", щоб врятувати світ від ядерної війни

Скандально відомий колишній олігарх Герман Стерлігов "відкопав з-під дуба" 15 мільйонів євро і буде боротися з кризою.

Перший російський мільйонер Герман Стерлігов заявляє, що повернувся "з лісу" в бізнес, щоб "врятувати світ від ядерної війни", до якої, на його думку, може привести глобальна фінансова криза.

Колишній олігарх та політик, відомий своїми скандальними рекламними кампаніями, в 2004 році розпродав своє майно та разом із родиною переїхав до хутора під Москвою, де зайнявся сільським господарством і тваринництвом.

"Я вирішив повернутися, тому що боюся, що мої діти отримають дозу радіації, буквально, я не жартую і не утрирую", - сказав він на прес-конференції в Катеринбурзі у середу, 18 березня.

Стерлігов пообіцяв, що займеться порятунком середньоуральських підприємців від наслідків економічної кризи. На його думку, саме через фінансові проблеми може розпочатися війна.

"Зброя відплати використовуватиметься для того, щоб відвернути увагу населення країн від побутових проблем. І деякі уряди, які ошаленіли, можуть це використовувати", - вважає він.

Стерлігов зазначив, що за багатьма прогнозами така ситуація можлива з Іраном, Індією та іншими країнами.

"У мене п'ятеро дітей, тому я вийшов з лісу для того, щоб створити ті механізми, які можна запропонувати тим, у кого є влада в руках, щоб їх застосовувати", - заявив він.

Глава біржі також повідомив, що саме тому він в перспективі з радістю розлучиться з контрольним пакетом акцій своєї фірми на користь будь-якого уряду.

До Катеринбургу Стерлігов приїхав, щоб відкрити офіс створеного їм російського Антикризового розрахунково-товарного центру, гроші на створення якого - близько 15 мільйонів євро - за словами самого Стерлігова, у нього "були закопані під дубом".

Герман Стерлігов у 1990 році організував першу в Росії товарно-сировинну біржу "Аліса". Сам же став першим в країні мільйонером. У 1996 році зайнявся політикою, в 1998 році очолив правління руху "Слово і справа" ("Російський дім").

У 2002 році балотувався на посаду губернатора Красноярського краю, також намагався стати мером Москви і президентом Росії.

Відома рекламна кампанія, яку він організував для ще одного свого бізнесу - похоронного. Одним з її гасел було "Ви увійдете до наших трун без дієт і аеробіки".

У 2004 році Стерлігов залишив бізнес і разом з сім'єю виїхав з Москви. Владою Московської області йому було виділено 37 гектарів в одному з населених пунктів Можайського району Підмосков'я.

Читайте також:

Мільйонерів у США поменшало на чверть

В рейтинг Forbes потрапили шість українських мільярдерів

В російському рейтингу мільярдерів змінився лідер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: