Російський прем'єр проговорив наживо 4 години і побив власний рекорд

Володимир Путін 4 години відповідав на питання росіян у прямому ефірі. І пообіцяв подумати про висування своєї кандидатури на наступних виборах президента.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін в четвер відповів на питання телеглядачів в рамках програми "Розмова з Володимиром Путіним".

В цілому, передача з його участю тривала чотири години і одну хвилину. Таким чином, російський прем'єр побив власний торішній рекорд спілкування з телеглядачами. Рік тому Путін спілкувався в аналогічному форматі три години вісім хвилин.

І росіяни, вочевидь, можуть очікувати на продовження подібних "зустрічей" з Путіним. Цього року його виступ наживо проходив уже у восьмий раз, а під час відповіді на запитання, чи не збирається він піти з політики і відпочити, Путін прямо заявив - "Не дождетесь!".

Глава уряду РФ також обіцяв подумати про можливість висування своєї кандидатури на вибори президента Росії в 2012 році.

"Я подумаю, часу ще достатньо. Кожен з нас на своєму місці повинен сьогодні виконувати свій обов'язок, працювати ефективно", - заявив Путін.

Він також відповів на питання щодо виживання мономіст, транспортного податку, міліції, міжнародних відносин, зокрема з Україною і Білоруссю.

Не залишилися без уваги і найбільші катастрофи поточного року - аварія на Саяно-Шушенській ГЕС і підрив "Невського експреса".

Всього на програму надійшло понад 1,5 мільйона звернень від громадян.

Читайте також:

Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

Путін почав розмову з росіянами із заклику "ламати хребет тероризму"

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

У Росії журналістів поділили на "прем'єрських" і "президентських"

ВідеоПутін подумає про президентське крісло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: