Частина Росії попроситься до складу Білорусі

Ініціатори акції пропонують провести народний референдум про возз'єднання Білорусі та Ставропольського краю.

Громадські організації Ставрополя готують референдум про приєднання краю до Білорусі, йде збір підписів за його проведення, повідомляє білоруська газета "Ми". З 15 до 26 січня пройде пікетування в п'яти громадських місцях міста. Ініціатори референдуму "Разом з Білоруссю" заявили:

"У разі небажання російської влади швидкого і повного возз'єднання братніх народів, ініціатори акції пропонують провести народний референдум про возз'єднання Білорусі та Ставропольського краю, як невід'ємної частини російської землі, і тимчасової, аж до повного об'єднання Білорусі і Ставропольського краю, передачу управління Ставропольським краєм президенту Республіки Білорусь Олександру Григоровичу Лукашенку".

Як пояснює Ставропольський міський протестний комітет, Лукашенко, зокрема, не розміщував доходи від продажу нафти і газу в США у своїй кишені і не знищував космічну станцію "Мир".

Російська ж влада, у свою чергу, за минулий рік зіпсувала відносини з рядом сусідніх держав. У результаті, наприклад, "казахстанський газ пішов по ворожій трубі".

Автори повідомлення про проведення пікетування попереджають: 12-14 січня з 9 до 20 години по місту буде роз'їжджати автомобіль ВАЗ-2102, забезпечений мегафоном, щоб інформувати громадян. "Ми не віримо нашим властям. Ми не бажаємо, щоб вони і далі продовжували керувати нами. Ми довіряємо людині, який на ділі довів державну мудрість, справжню турботу про людей, проявив себе як чесний і непідкупний політик. Це - президент Білорусі Олександр Григорович Лукашенко ", - говорять автори звернення.

Читайте також:

Кримські комуністи вимагають повернути Волгограду ім'я Сталіна

Росія і Білорусь підписали Декларацію з нагоди 10-річчя створення Союзної держави

Лукашенко: без Росії мені загрожує політична смерть

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: