Російський сержант-дезертир отримав статус біженця в Грузії

Російські ЗМІ розповсюдили суперечливу інформацію: чи отримав Олександр Глухов статус біженці у Грузії – достеменно не відомо.

Сержант російської армії Олександр Глухов, який самовільно покинув свою частину в Південній Осетії і втік в Грузію в кінці січня, отримав там статус біженця.

Таку інформацію розповсюдили російські ЗМІ з посиланням на заступника міністра внутрішніх справ Грузії Шота Утіашвілі.

"Глухов отримав статус біженця, має житло, певну допомогу, в квартирі у нього є телевізор, комп'ютер", - цитує Утіашвілі російське агенство "Інтерфакс". При міністр відмовився назвати адресу проживанняГлухова в Тбілісі, мотивуючи це міркуваннями безпеки.

"Запевняю, що до нього ніхто не приставлений, і він має нагоду вільного пересування", - додав співрозмовник. За його словами, Глухов не звертався до влади з проханням про надання грузинського громадянства.

"Він бажає повернутися на батьківщину, але не зараз, коли йому загрожує арешт. Не висловлював він і прохання виїхати в яку-небудь третю країну", - сказав офіційний представник МВС Грузії.

Натомість РІА "Новости" з посиланням на слова того Шота Утіашвілі повідомляють, що російський військовий не проходив процедур по отриманню статусу біженця і не висловлював бажання повернутися на батьківщину.

"Глухов продовжує знаходитися на території Грузії як біженець. Проте ніяких спеціальних процедур за поданням якого-небудь статусу він не проходив", - сказав Утіашвілі.

За його словами, Глухов не просив надання йому грузинського громадянства і при бажанні може покинути країну і повернутися на батьківщину.

Нагадаємо, в кінці січня 2009 року Глухов самовільно покинув пост в Цхінвальському регіоні і здався грузинській поліції, заявивши, що був змушений дезертирувати через проблеми з командуванням.

Читайте також:

В Південній Осетії припинили видавати російські паспорти

Грузинська опозиція розпочала збір підписів за відставку Саакашвілі

Росія й Грузія відновлять видачу віз

Між Росією та Грузією поновили рух літаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: