Російський солдат, який втік до Грузії, виявився українцем-контрактником

Російська сторона заявляє, що прапорщик прикордонного управління ФСБ Росії Хрипун Віталій Вікторович був затриманий грузинами.

Російський солдат у грузинів Кадр телеканалу "Рустави-2"
Російський солдат у грузинів Кадр телеканалу "Рустави-2"
Прикордонне управління ФСБ Росії в невизнаній республіці Південній Осетії перевіряє інформацію про затримання на території Грузії російського прикордонника-контрактника Віталія Хрипуна, повідомляють в управлінні.

"За інформацією, що надійшла від грузинської сторони, в районі села Переві Джавського району Республіки Південна Осетія був затриманий прапорщик прикордонного управління ФСБ Росії в республіці Хрипун Віталій Вікторович", - уточнили в прикордонуправління.

За цими даними, "грузинська сторона була готова здійснити передачу затриманого, проте потім перенесла передачу на невизначений час".

Віталій Хрипун, уточнили в управлінні, "в ніч з 20 на 21 грудня дійсно знаходився у складі прикордонного наряду в районі населеного пункту Переві". На даний момент компетентні органи ведуть розгляд, уточнюють обставини події.

За попередніми даними, 25-річний Віталій Хрипун - уродженець Полтавської області, прибув для проходження служби за контрактом у прикордонне управління ФСБ в Південній Осетії в грудні цього року.

Як відомо, грузинський телеканал "Имеді" раніше повідомляв, про те, що 21 грудня російський військовослужбовець, який проходив службу в Південній Осетії, перейшов на грузинську територію і попросив там політичного притулку. У повідомленні солдата назвали Дмитром Хріпуліним.

Нагадаємо, в січні зі своєї частини, дислокованої в Південній Осетії, втік сержант Олександр Глухов. Він також заявляв про "нестерпних умовах служби". Глухов був тепло прийнятий в Грузії, і йому вже надано статус біженця, роботу і квартиру в Тбілісі.

У липні його прикладу послідував солдатів Дмитро Артем'єв. Він покинув розташування військової частини Північно-Кавказького військового округу і перейшов на бік Грузії. Як причину втечі він називав "нестерпні умови служби у військовій частині, включаючи складні взаємини з сержантами". "Зі мною погано поводилися, мене били, я втік через блок-пост в Переві", - сказав він. Артем'єв також заявив, що надалі збирається жити в Грузії. Статус біженця був наданий і йому.

Читайте також:

До Грузії втік третій російський солдат

Грузія надала статус біженця російському дезертиру Артем'єву

Грузія відмовилася видати Росії сержанта-дезертира Глухова

Ще один російський солдат дезертирував до Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: