Російський солдат застрелився холостим патроном

Солдат-новобранець, який бажав потрапити до госпіталю, поранивши себе, неправильно підібрав зброю. Медики не змогли врятувати.

У Челябінській області РФ солдат-срочник застрелився холостим патроном.

25-річний парубок під час учень 6 серпня пішов в ліс і вистрілив собі в живіт холостим патроном з автомата Калашникова з укороченим стволом (АКСУ-74).

З пошкодженнями внутрішніх органів його доставили в районну лікарню, зробили операцію, але врятувати його не вдалося.

До операції постраждалий знаходився при тямі, але він відмовився відповісти на питання про причину своїх дій.

Є версія, що солдат не збирався кінчати життя самогубством, а хотів лише ранити себе, аби потрапити в лікарню. Проте він помилився, вибравши для виконання свого плану укорочений автомат. Якби автомат був стандартний, то нічого б не сталося, а в такій зброї пластмасова куля згорає в повітрі, а вся енергія порохових газів пішла в живіт. Він пробив себе наскрізь.

Родичі загиблого, які приїхали в гарнізон, розповіли, що в телефонних розмовах солдат часто скаржився на трудності з адаптацією. Крім того, в його тумбочці було знайдено невідправлений лист з такими ж скаргами. Проте в листі нічого не говорилося про намір вчинити суїцид.

Експерти, які проводили дослідчу перевірку, окрім версій про каліцтво і самогубство розглядають версії про необережне поводження із зброєю і про вбивство. Перевірка повинна завершитися протягом 10 днів.

Читайте також:

В казармах російської армії встановлять відеокамери

У США автосалон дарує покупцям автомати Калашникова

В Росії за рік без війни загинув 471 солдат

За дідівщину таки карають (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: