"Російського" мера Риги хочуть звільнити за публічні матюки (ВІДЕО)

Один з провідних латвійських телеканалів показав на відео, як під час засідання Ризької думи мер міста матюкається зі своїм заступником.

У Ризькій думі спалахнув скандал: мер міста Ніл Ушаков на позачерговому засіданні 17 грудня під час розмови зі своїм заступником активно використовував російську нецензурну лексику. Причому так, що це було чутно через мікрофон на весь зал.

Інцидент зафіксувала відеокамера, яка знімає трансляції із залу засідань думи. Потім відео оприлюднив один з провідних латвійських телеканалів. Услід за цим консервативна партія, що перебуває в опозиції, негайно зажадала відставки мера.

Зі свого боку, Ушаков пояснив, що розмова з використанням ненормативної лексики була приватною, а різкі слова він використав через втому під час позачергового засідання думи, оскільки опозиційні депутати намагалися необґрунтовано тягнути час при ухваленні важливих проектів.

Політик також приніс виборцям свої вибачення. І закликав представників опозиції також вибачитися за свою некоректну поведінку на тому засіданні Ризької думи.

Варто зауважити, що Ушаков є першим російським мером Риги за всю історію незалежної Латвії. 33-річний Ушаков - лідер політичного об'єднання Центр згоди, яка виступає на захист прав російськомовного населення.

До речі, російська лайка у Латвії не є чимось особливим. У 2006 році в країні було навіть видано "Словник сленгу латиської мови" для бібліотеки середніх навчальних закладів.

В ньому можна було знайти такі знайомі для російськомовної людини слова, як pizdecs (який автори розтлумачили як слово, яке вживають, коли бачать щось особливе) чи ahujenijs (воно тут тлумачиться як lielisks – прекрасний, причому його рекомендують замінювати більш ласкавим – ahuns).

Читайте також:

Естонський депутат відповів на критику "pohhui, nahhui"

Російський депутат обматюкав Білий дім + ВІДЕО

Литовських політиків хочуть штрафувати за вживання слова "криза"

На Алтаї робітникам заборонили матюкатися та видали спеціальні словники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: