Російського мільйонера засудили до 8 років в'язниці за розбещення сиріт

Мільйонер Андрій Могилянський отримав максимальну міру покарання у США за організацію секс-туризму із залученням дівчаток-сиріт.

Російського мільйонера Андрія Могилянського засудили до восьми років в'язниці у Філадельфії (штат Пенсільванія) за сексуальні злочини відносно неповнолітніх з РФ.

Суд Східного округу штату Пенсільванія призначив громадянину Росії та США Андрію Могилянському максимальну міру покарання, встановлену за американськими законами злочинцю, що визнав провину в організації секс-туризму.

30 квітня Могилянській визнав свою вину в здійсненні в Росії в 2003-2004 рр. протизаконних дій сексуального характеру з дівчатками-сиротами, які не досягли шістнадцятирічного віку.

Слідством було встановлено, що в 2002-2004 рр. обвинувачений вступив в злочинну змову з рядом осіб в цілях створення в Росії мережі з надання сексуальних послуг (під назвою "Береника"), куди як повії залучалися також дівчатка-сироти.

Спільники Могилянського були засуджені в Росії в 2004 році до тривалих термінів позбавлення волі.

Як відзначали в Слідчому комітеті при прокуратурі (СКП) РФ, викриття злочинця стало результатом взаємодії впродовж останніх двох років правоохоронних органів обох країн.

Розслідування злочинної діяльності Могилянського із спільниками відрізнялося особливою складністю. Наявність у звинуваченого подвійного громадянства перешкоджала його видачі Росії для суду. Зусилля правоохоронних органів Росії і США, направлені на забезпечення невідворотності покарання за скоєне, увінчалися успіхом.

Розгляд справи в Пенсільванії почався наприкінці минулого року. Суд відмовився посадити Могилянського під домашній арешт під заставу в 100 тисяч дол., а також гарантії передачі владі свого рухомого і нерухомого майна на 3,2 млн. доларів.

За американськими законами, Могилянському за скоєні злочини загрожувало до 120 років в'язниці. Проте визнання ним вини було враховано судом, який ухвалив значно м'якший вирок.

Читайте також:

У Москві засудили банду педофілів. На їх рахунку більше 30 дітей

Дружину екс-президента Тайваню та його дітей засудили до ув'язнення

Модельєра Періс Хілтон засудили за зґвалтування

Найвищу жінку України засудили до 2 років позбавлення волі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: