Російську міліцію замінять професійною поліцією

У Росії тривають реформи МВС. Міліція як така у країні незабаром зникне зовсім: замість міліціонерів прийдуть професійні полісмени.

У рамках реформування Міністерства внутрішніх справ Росії міліцію незабаром замінять на професійну поліцію, повідомив глава Рахункової палати РФ Сергій Степашин.

"Міліції громадської безпеки, наскільки я знаю, більше не буде. І, напевно, створення професійної поліції - це рішення абсолютне правильне", - сказав Степашин, який очолював російське МВС у 1998 році.

Степашин не уточнив, коли саме відбудуться ці зміни. Однак у Держдумі з цією ідеєю вже згодні. Член комітету Держдуми з безпеки Геннадій Гудков, коментуючи можливу зміну назви "міліція" на "поліцію", зазначив, що по суті МВС Росії сьогодні "поліцейським відомством".

"Міністерство внутрішніх справ не є Міністерством внутрішніх справ, оскільки в нього забрали такі функції, як пожежна безпека, утримання ув'язнених, міграційні питання. МВС давно є професійним поліцейським відомством, міністерством", - пояснив Гудков.

"Міліція - адже це щось таке народне, що припускає широку участь мас. Саме така була ідеологія закладена в назві "міліція". Цього давно немає, це професійна діяльність. Тому можна назвати її поліцією, як у всьому світі, і це було б правильніше", - додав він.

Нагадаємо, раніше реформи в МВС Росії розпочав президент Дмитро Мєдвєдєв. Він підписав указ, який передбачає скорочення чисельності співробітників міліції на 20% до 2012 року, ліквідацію двох департаментів внутрішніх справ (яких саме, наразі не зрозуміло), і запровадження принципу відбору і ротації кадрів.

Читайте також:

Росіянам дозволили бити міліціонерів

Мєдвєдєв розпочав реформи: 20% міліціонерів буде звільнено

В "Єдиній Росії" запропонували ліквідувати МВС

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: