Російську вакцину від свинячого грипу випробовують на дітях

Вакцина від свинячого грипу, розроблена російськими фахівцями, пройшла клінічні випробування та перевіряється на переносимість дитячим організмом.

Перші партії вакцини від свинячого грипу, розробленої російськими фахівцями, випущені в Уфі. Препарат вже пройшов перші клінічні випробування на дорослих.

Тепер залишилося перевірити переносимість вакцини дитячим організмом, і перші випробування почалися 5 листопада.

Усього в Росії зареєстровано дві вакцини проти свинячого грипу - "Пандефлю" і "Інфлювір".

У даному випадку мова йде про препарат "Пандефлю", експериментальні серії якого уфімські вчені створили ще влітку. У жовтні він успішно пройшов клінічні випробування на дорослих - з'ясувалося, що препарат не має побічних ефектів, але щоб остаточно переконатися в його ефективності та безпеки треба витримати контрольні строки.

Нещодавно почалася промислова напрацювання вакцини. У ампули розлито вже 340 тисяч доз, ще 170 тисяч готуються до розливу. Планується, що в поліклініки країни "Пандефлю" почне надходити вже через кілька тижнів. Щеплення в першу чергу почнуть робити в регіонах, що межують з тими областями, де перевищений епідеміологічний поріг.

Нині в Росії спостерігається інтенсивне зростання захворюваності на грип і ГРВІ, рівні якої за сукупним населенню перевищив порогові значення в 25 містах та в 11 суб'єктах РФ. Перевищення порогових значень обумовлено, в першу чергу, зростанням захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей 3-6 років і 7-14 років.

За останніми даними Міністерства охорони здоров'я РФ, в країні зареєстровано 3,122 тисячі випадків свинячого грипу, у тому числі 19 - з летальним результатом. Майже дві третини хворих одужали.

Читайте також:

У Нідерландах зафіксували свинячий грип, який не лікується "Таміфлю"

Вакцинація від свинячого грипу почнеться в Україні за два місяці

У Фінляндії вакцину від свинячого грипу тестуватимуть на дітях

Від свинячого грипу в Росії померли 19 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: