Росія активізувала авіацію та бойові кораблі в Чорному морі через навчання НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В РФ заявили, що "готові реагувати на непередбачувані ситуації".

Розвідувальні і ударні кораблі і берегові ракетні комплекси російського Чорноморського флоту виведені на чергування через навчання кораблів НАТО в Чорному морі.

Про це повідомили 8 квітня в Національному центрі управління обороною РФ, передає ТАСС.

В РФ заявили, що для швидкого реагування на можливі нештатні ситуації "силами і засобами Чорноморського флоту виконується комплекс заходів щодо контролю за діями кораблів НАТО".

"У призначених районах акваторії Чорного моря організовано чергування розвідувальними кораблями, а також корабельними ударними групами, береговими ракетними комплексами" Бастіон "і" Бал ", літаками морської авіації", - сказали військові РФ.

Нагадаємо, 8 квітня в акваторії Чорного моря спільні навчання НАТО "Морський щит 2019". У маневрах беруть участь кораблі і авіація США, Болгарії, Греції, Канади, Нідерландів, Румунії та Туреччини у взаємодії з представниками збройних сил Грузії і України.

ВідеоБіля Одеси пришвартувалися два фрегати НАТО

Це плановий, уже четвертий від початку цього року, візит. Канадський фрегат "Торонто" та іспанське судно "Санта Марія" пришвартувалися біля Морвокзалу. Обидва кораблі вирушили до Одеси після кількох діб патрулювання в Чорному морі.  

Біля Одеси пришвартувалися два фрегати НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції