Росія арештувала садибу Березовського

Московський суд арештував садибу Березовського у Франції. Підприємця звинуватили в розкраданні понад 13 мільйонів доларів "СБС-Агро".

Борис Березовський
УНІАН
Бориса Березовського знову хочуть заарештувати.
Басманний суд Москви наклав арешт на раніше орендовану Борисом Березовським у Франції садибу в рамках кримінальної справи про розкрадання грошей в "СБС-Агро". Про це повідомила в понеділок журналістам керівник прес-служби Держміськсуду Ганна Усачова.

"Басманний районний суд Москви задовольнив клопотання Генпрокуратури про накладення арешту на майно - садибу у Франції", - сказала вона. "Порядок виконань даного судового рішення передбачений нормами міжнародного права", - заявила представник суду. 

Мова йде про садибу "Дзвінниця Клоше де ля Гаруб" зі всіма вхідними до неї будовами, земельними ділянками, парками і садами, уточнила Усачева. "Дане майно належить організації "Фотопарк ЛТД", - повідомила представник суду.

Генпрокуратура РФ заочно пред'явила Березовському, який переховується у Великобританії, звинувачення в розкраданні понад 13 мільйонів доларів, які належали "СБС-Агро".

Адвокатам підприємця поки що нічого не відомо про арешт майна в рамках цієї нової справи проти Березовського. "Ми абсолютно нічого не знаємо, можливо, таке рішення і було прийнято в нашу відсутність", - заявив адвокат Андрій Боровков, що представляє інтереси Березовського.

Він відзначив, що заочне звинувачення було пред'явлене підзахисному у відсутності адвокатів. "Я до цих пір не можу знайти слідчого, вже залишив всі телефони, проте дзвінків до цих пір ніяких не немає", - сказав адвокат.

У понеділок стало відомо, що Генпрокуратура направила клопотання про арешт майна Березовського у Франції, а також про арешт його самого. Клопотання про заочний арешт Березовського заявлялося прокуратурою під час кожної порушеної проти нього в Росії кримінальної справи. Нове клопотання про арешт підприємця Басманний суд розгляне 7 серпня. 

Березовський обвинувачується в тому, що організував злочинне угруповання з метою отримання кредитних коштів "СБС-Агро" в 1997 році на купівлю нерухомості на Середземноморському узбережжі у Франції". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: