Росія, Білорусь і Казахстан домовилися про єдиний економічний простір

Дмитро Мєдвєдєв, Олександр Лукашенко і Нурсултан Назарбаєв на неформальному саміті підписали спільну заяву про створення єдиного економічного простору.

Президенти Росії, Білорусі та Казахстану домовилися створити єдиний економічний простір 1 січня 2012 року.

Відповідне рішення Дмитро Мєдвєдєв, Олександр Лукашенко і Нурсултан Назарбаєв ухвалили за підсумками неформального саміту в Алмати.

"Ми виступаємо за подальше поглибленню інтеграційних процесів на просторі ЕврАзЕс і наступною нашою метою підтверджуємо наше прагнення до формування не пізніше 1 січня 2012 року єдиного економічного простору Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації", - йдеться у спільній заяві глав трьох держав.

Президенти доручили переговорним групам розробити необхідні для єдиного економічного простору документи до 1 липня 2011 року.

Йдеться про єдині принципи макроекономічної політики, єдині підходи до субсидування продукції, єдині підходи субсидування в сільському господарстві, в конкурентній політиці, у сфері держзакупівель.

Президенти також поставили завдання з формування єдиної митної території до 1 липня 2010 року.

Нагадаємо, три тижні тому в Мінську Росія, Казахстан і Білорусь підписали договір про створення Митного союзу. Згідно з домовленостями, з 1 січня 2010 року в країнах набуде чинності єдиний митний тариф.

Читайте також:

Росія і Білорусь підписали Декларацію з нагоди 10-річчя створення Союзної держави

Лукашенко закликав Україну приєднатися до Митного союзу

Росія, Білорусь і Казахстан створили Єдиний економічний простір

Росія завершить переговори по вступу до СОТ у 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: